HOLLYWOODI STAARIDE KAUNI JUME saladus nüüd ka sinu ees

HOLLYWOODI STAARIDE KAUNI JUME saladus nüüd ka sinu ees

Mis ühendab neid nelja maailmakuulsat kaunitari nagu Kim Kardashian, Sofia Vergara, Rita Ora ja  Ellie Goulding? Õige vastus on: kadestamisväärselt kaunis jume, mis on saavutatud Vita Liberata sarja isepruunistavate toodetega. 

Mis ühendab neid nelja maailmakuulsat kaunitari nagu Kim Kardashian, Sofia Vergara, Rita Ora ja Ellie Goulding? Õige vastus on: kadestamisväärselt kaunis jume, mis on saavutatud Vita Liberata sarja isepruunistavate toodetega. 

Kaunis jume on alati iga naise kauneim aksessuaar. Kindlasti tead sa seda salanippi, et ükskõik milliseid riideid sa ka ei kannaks, siis jumekana näevad need sinu seljas paremad välja. Mõtle kasvõi suvele? Praegu sa ju väga ei ihkaks seda õlapaelteta sinist kleiti kanda? Samas, kui jume oleks pruun…

Pruun jume toob värvid paremini esile ning muudab su visuaalselt peenemaks. Kõik me teame, kui kahjulik on UV-kiirgus ja solaariumis käimine ning seetõttu kogub mujal maailmas juba ammu menukas spray-päevitus aina enam populaarsust ka Eestis.  

Miks?

Sarja iseloomustav märksõna on orgaaniline ning tänu Odor Removal tehnoloogiale puudub ka isepruunistajatele iseloomulik lõhn. Sarja tooted on kiiresti kuivavad, tulemus jääb ühtlane ega määri riideid. 

Vita Liberata pruunistab staare punase vaiba ürituste jaoks nagu Oscari gala ja Kuldgloobuste pidulik üleandmine.

Tuntud Vita Liberata toodete austaja Eestis on Egle Eller-Nabi, tema lemmiktooted on pHenomenal isepruunistav vaht ja Trystal mineraalne päikesepuuder.

TanTan kasutab üksnes Vita Liberata Luxury Tan tooteid. Tänu nendele toodetele ei pea kartma, et tulemus jääks oranž, ebaühtlane või ebameeldivalt lõhnav. Lisaks sellele, et Vita Liberata tooted tagavad täiusliku tulemuse, on need ka nahale ohutud, kuna on orgaanilised ning ei ummista poore.

Kuidas see täpselt käib? 

Spray-päevitus lastakse spray-päevituse püstolist otse nahale ning see mõjub ainult naha pealmisele kihile. Protseduur kestab kõigest viis minutit. Peale seda peab värv kuivama umbes kümme minutit ning pärast seda võib juba riietuda. Koos riietumisega tuleks spray-päevituse seansiks varuda 20–30 minutit. Spray-päevituse ajaks antakse jalga ühekordsed stringid. 

Mida peaks teadma ja tegema enne spray-päevitusse tulekut? 

1. Koori oma nahka, pöörates erilist tähelepanu kuivematele kohtadele.
2. Ära kasuta niisutavaid kreeme ja võimalusel ka muud kosmeetikat.
3. Kui soovid end raseerida, siis tuleks seda teha vähemalt 12 tundi enne spray-päevitust.
4. Soovitav on kanda tumedaid ja mitte väga ümber riideid.

Spray-päevitus püsib kuni seitse päeva.
• Kuna indikaatorvärv peab mõjuma vähemalt kaheksa tundi, enne kui seda võib maha pesta, siis on soovitav spray-päevitusse tulla päev enne tähtsat üritust.

Spray-päevitust testis Nele Dvorjaninov 

TanTani spray-päevitus on imelihtne viis saada endale kaunis päevitunud jume kõigest 15–20 minutiga. Tulemus on koheselt märgatav ning nii ilus ja ühtlane. Soovitan seda kindlasti teistelegi, kellel loomu poolest heledam nahk ning ei soovi ennast päikese ja solaariumi kätte kõrvetama minna. Spray-päevitus ei määri riideid ning kulub ilusti ühtlaselt maha. Olen väga rahul, suur aitäh!”

Enne/pärast

Hubane spray-päevituse salong asub Tallinna kesklinnas Tartu mnt 67. 

www.tantan.ee