Reklaam sulgub sekundi pärast

IIDNE RAVITOIMEGA JUUKSEMASK, mis teeb sinu juustega imet

Kaunid kiharad nõuavad hoolt ja armastust ning sageli toimivad kodused juuksehooldused isegi paremini kui kallites ilusalongides pakutavad teenused. Selleks, et sinu juuksed oleksid tugevad, säravad ja elujõulised, võiks vähemalt korra kuus kodus endale ise juuksemaski teha! 

Kaunid kiharad nõuavad hoolt ja armastust ning sageli toimivad kodused juuksehooldused isegi paremini kui kallites ilusalongides pakutavad teenused. Selleks et sinu juuksed oleksid tugevad, säravad ja elujõulised, võiks vähemalt korra kuus kodus endale ise juuksemaski teha! 

Siinkohal toome välja ammusest ajast teada-tuntud sibulamaski, millele on lisatud pisut mett ning riitsinus- ja kookosõli! Looduslikud õlid mõjuvad juustele tervendavalt ja annavad neile sära!

Sibulamask mee ja õlidega:

Purusta blenderis üks suurem või paar väikest sibulat, lisa pisut naturaalset mett ja riitsinusõli (võid kasutada ka ainult mett või ainult õli) ning määri saadud segu ettevaatlikult juuksejuurtele ja peanahale. Seda võiks teha vannitoas kraanikausi kohal, sest osa segu võib maha tilkuda. Soovi korral kasuta juukseotstes ka kookosõli. Kui juuksejuured ja peanahk on maskiga korralikult kaetud, pane vannimüts pähe ja rätik selle ümber. 

Iseenesest piisab, kui hoida maski juustes pool tundi, ent see võib juustesse jääda ka kuni üleöö. 

Pese mask leige veega ettevaatlikult maha - siinkohal tasub väga kannatlik olla, sest sibulatükkide juustest väljasaamine võib pisut aega võtta. Võimalusel lase juustel loomulikult kuivada!

Antud mask mõjub juustele suurepäraselt ja see aitab peatada ka juuste väljalangemist. Küll aga tasub teada, et sibulalõhna juustest väljasaamine võtab aega kuni kuus juuksepesu! Mida tugevama aroomiga on sinu juuksehooldusvahendid, seda nõrgemalt on sibula lõhna tunda.

Allikas: care2.com