ILUANKEET: Diana Arno

Buduaari ajakiri

Diana Arno Buduaarile

Diana Arno
Diana Arno — FOTO: Dmitri Knut

Värskeim Kuldnõela laureaat ja omanimelise moebrändi looja Diana Arno usub, et kõige olulisem ilu ja tervise saladus on aeg iseendale, mida peaks oma graafikusse sättima igas olukorras. Moedisaineri üks lemmikrituaale on külm dušš päeva alguses – ja nii juba rohkem kui kümme aastat.

Ärkan pigem hilja, kui vara, sest kipun ka liiga hilja voodisse maanduma. Tihti uinun alles kella kahe paiku öösel, siis ärkan kell 8 või isegi 11 hommikul.

Päeva alustan alati külma dušiga – see on olnud kohustuslikuks rituaaliks juba üle kümne aasta. Harjumus, mida igatsen väga reisides, sest tihtilugu ei ole hotellides piisavalt jäine vesi. Seejärel kreemitan nägu ja keha, kuivatan juuksed Dysoniga soengusse. Kolm korda nädalas käin hommikuti pilateses, mulle meeldib treenida pigem tühja kõhuga.
Hommikusöögi asendan aromaatse kohviga, kuhu lisan ka lusika suhkrut ning söön midagi toekamat alles kella 14–15 paiku.

Õhtu lõpetuseks poen abikaasa kaissu, kus uinun seriaalide saatel. Kuid sellele eelneb südamlik ja soe õhtu perega. Teeme ära kõik vajalikud protseduurid pisikese pojaga: vann, toitmine. Seejärel pühendan aega suurematele lastale, kellega muljetame päevasündmustest, loeme muinasjutte. Lõpetuseks võtan aega endale, käin juba soojema duši all, jalad jahutan maha külma veega, mis pühib ära kogu päevaväsimuse. 

Meigirutiin on muutunud aastatega lihtsaks ja kiireks, kasutan üsna vähe dekoratiivset kosmeetikat. Armastan Korea toonivat kreemi Erborian CC Créme – tõeline leid! See muudab naha ühtlaseks, kuid jätab selle loomulikuks ja niisutatuks. Lisan veidi põsepuna ja olengi valmis. Vahel rõhutan ripsmeid tušiga.

Kui vaatan peeglisse, meeldib mulle enda juures enim mu näo- ja kehanahk, mis püsivad tervislikult säravad. Olen 38-aastane ning hindan kõrgelt, et mu nahk ei ole mind alt vedanud. Tunnistan ausalt, et kreemitan end eeskujulikult igal hommikul ja õhtul ja tulemused on vaeva väärt.

Minu lemmik iluharjumus on massaaž ja korralik näopuhastus. Olen erinevate koduste hooldus-aparaatide fänn, kui aega on piisavalt, siis kasutan neid õhtuti enne näovee, seerumi ja kreemi kasutamist.

Viimati ostsin endale umbes 20 paari silma-patch’e firmalt Darling, mille hinna-kvaliteedi suhe rõõmustas väga. Armastan erinevaid biotselluloosist ja teisi kangasmaske, mida hoian alati külmkapis. Lemmikut ei ole, pigem katsetan iga kord erinevate tootjate uudistooteid.

Suurim iluleid on L’Alga juuksehooldustooted, mis annavad jalustrabava tulemuse ja lõhnavad taevalikult.

Kõige hullem, mida ilu nimel olen teinud on krüoteraapia. Nagu olete juba aru saanud, ma armastan külma, usun, et see mõjub tervendavalt kogu organismile. Minu rekord krüosaunas, mille püstitamisega sain üsna kerge vaevaga hakkama, on 3,5 minutit temperatuuriga -100 °C.

Stressiga võitlen pilatese, sauna, külma vee või lähedaste kallistuste abiga.

Minu köögikapis leidub alati avokaadot ja kohvi!

Minu ilu/tervise saladus on tervislik toitumine, oma keha kuulamine, regulaarsed trennid ning aeg iseendale, mida tuleb oma graafikusse mahutada igas olukorras.

Viimati käisin ilusalongis ühes Abu Dhabi hotellis, kus nautisin niisutavat näohoolitsust.

Diana Arno
Diana Arno — FOTO: Dmitri Knut