Reklaam sulgub sekundi pärast

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann

ILUANKEET: Evely Helenius

Buduaari ajakiri

Evely Helenius BUDUAARILE

Evely Helenius
Evely Helenius — FOTO: Külli Rummel

Suurärimehe Joakim Heleniuse abikaasa Evely Helenius hindab kõrgelt kosutavat und, head toitu, südamest naermist ja oskust nautida elu. Neli last hoiavad Evely nooruslikuna ja annavad elule sädet.

Ärkan argipäeviti umbes kell 7.15, õigemini äratab mind sügavast unest telefoni alarm, et lapsed kooli saata. Nii kaua, kui end mäletan, on hommikused ärkamised alati minu jaoks rasked olnud. Isu tekib ka alles siis, kui olen paar tundi ärkvel olnud.

Päeva alustan klaasi toasooja veega ja seejärel tassi cafe latte'ga. Hommikusööki söön veidi hiljem, väga meeldivad erinevad pudrud võisilmaga – kaera, tatra, hirsi. 

Õhtu lõpetuseks meeldib mulle koristada ja kõik, mis pilla-palla, oma kohale panna. Tihti juhtub see siis, kui kõik teised juba magavad. Enne und naudin sooja kummeliteed meega.

Meigirutiin igapäevaselt on lihtne. Tavapäevadel värvin vaid ripsmeid, kasutan huuleläiget ja jälgin, et kulmud oleksid korras. Tähtsamatele üritustele minnes lasen proffidel meigi teha ja olen julge katsetama enda peal midagi ekstravagantsemat.

Kui vaatan peeglisse, meeldivad mulle enda juures enim minu paksud juuksed. Samuti olen rahul, et pärast nelja lapse imetamist on minu rinnad uskumatult heas vormis. 

Minu lemmik iluharjumus on endale erinevaid näo ja silmamaske teha. Mehele ja lastele pakub see alati nalja, kui mind maskeerituna näevad. Lemmikud on Image hydrogel sheet mask ja 111Skin Black Diamond Eye Mask. 

Regulaarne maniküüris ja pediküüris käimine on kindlalt mu kalendris. Mind võib pea alati näha punaste küüntega, mu abikaasa ei kujuta mind ette teist värvi küüsi kandmas.

Viimati ostsin endale Gucci ripsmeduši ja huuleläike.

Suurim iluleid on mulle küsimärk. Tänapäevases tootekülluses on raske midagi eraldi välja tuua. Kosutav uni tundub olevat kõige alus.

Kõige hullem, mis ilu nimel olen teinud on ebanormaalselt tugev spreipäevitus. Koju jõudes oli ainuke võimalus see viga parandada end duši all puhtaks pestes. Kui südamest naerda tahan, siis minu fotogaleriis on siiani jäädvustus sellest apsakast.

Stressiga võitlen  abikaasaga mõnes restoranis klaasi šampanja ja austritega kahekesi aega veetes. Laulmine ja lähedaste kallistamine on minu teraapiavorm. Ka hoian alati tulevikuplaanides mõnda reisi, mille ootus tekitab raskematel hetkedel lohutava tunde.

Minu köögikapis leidub alati oliiviõli. Kasutan seda ohtralt enamiku toitude juures.

Minu ilu/tervise saladus on, et olen ema neljale lapsele, kes hoiavad mind nooruslikuna ja annavad elule sädet. Uni, hea toit, südamest naermine ja elu nautida oskamine on mulle olulised. Kuna elan vanalinnas, siis saab paljud käigud tehtud jalutades.

Viimati käisin ilusalongis Katrin Sangla juures peomeigis ja soengus. Näohooldusesse jõuan suhteliselt kaootiliselt. Kosmeetik Gaidi Äkke valib mulle antud hetkel parima hoolitsuse.

Evely Helenius
Evely Helenius — FOTO: Külli Rummel

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann