ILUANKEET: KETHI UIBOMÄGI avaldas oma suurima iluapsu

Näitlejatar ja lauljatar Kethi Uibomägi on naine, kes oskab igas olukorras imehea välja näha. Küsisime Kethilt, milline on kõige ilusam kompliment, mis ta saanud on ning millise ilutooteta ta kindlasti uksest ei välju. Lisaks avaldas Kethi oma suurima iluapsu. 

Kõige ilusam hetk sinu elus?

Ilusaid hetki tuleb kogu aeg juurde. Üks värskemaid oli see, kui olin Lõuna-Eestis maal, rabajärve ääres, lumi oli maas, päike paistis ja see tohutu rahu ja vaikus ja siis tegin esimese grilli sellel aastal, märtsikuus. Selles hetkes oli lõhnu, romantikat, värskust, erilisust.

Parim kompliment, mis sulle tehtud on?

See oli sõnadeta kompliment, kui kohtusin Kullo KTS tantsustuudio lastega ja rääkisime lavahirmust, esinemisest, kuidas olla enesekindel jne. Need tänulikud, siirad silmad, mis mulle nendelt lastelt vastu vaatasid, on parim kompliment. Tunne, et ma saan kellegi jaoks midagi ära teha ja natukene lastele juurde anda. Ma nii usun, et lapsed ja noored on meie lilled, kellele tuleb n-ö parimat väetist anda.

Parim ilunõu, mida oled saanud?

Ära söö suhkrut ja kasuta ALATI päikesekaitsekreemi näol.

Ilutoode, milleta sa uksest ei välju?

Huulepalsam – kas Blistex või Vahari tehtud mesilasvaha.

Sinu lemmikhõng?

Värskus, puhtus. Olen nuusutaja tüüpi ja hoian kodus ka talvel aknad lahti ja eelistan tsitruselisi lõhnu, küünlaid.

Staar, kelle stiili imetled?

Eva Longoria on mu täielik lemmik. Eestist meeldib Piret Järvis-Milderi stiil.

Sinu kõige paremad ilunipid on?

Liiga tavalised on need nipid – polegi nipid, hädavajalikud elamiseks pigem:

1. Uni, Uni, uni

2. Vesi

3. Pestud juuksed

4. Fotoepilatsioon Medemisest on olnud ka elupäästja. See pidev karvade eemaldamine, raseerimine, depilatsioon on nii ärritavad ja tüütud, et kui laserepilatsiooniga kõik protseduurid kord tehtud saavad, siis see on korralik aja ja närvide võit.

Suurim moe- või iluapsakas?

2008. aastal värvisin oma juuksed tulipunaseks ja siis tahtsin uuesti blondiks saada. Tegin värvieemalduse, mille tagajärjel olin oranž nagu rebane ja lõikasin poisipea, et katkised juuksed maha saada. Vot see oli JUBE vaatepilt.

Sinu naiselikuks nõrkuseks on?

Kaunis pesu. Olen tohutu Bon Bon pesu fänn. Ja jalatsid – kingad, saapad, tossud. Ma hoian neid nõrkusi vägagi ohjes ja hoian poodidest kaarega eemale, aeg-ajalt annan neile alla, kui end mõne saavutuse puhul premeerin.

Sinu signatuur peo-look on?

Punane huul, punased küüned, laines juuksed.

Kolm asja, mis leiduvad alati sinu käekotis?

Enamjaolt kannan märsi stiilis seljakotti, sest sinna mahub palju, aga hügieeniline huulepulk, veepudel, patsikumm.