ILUNURGAKE KUTSUB Nõmmele iluprotseduuridele

Endise Kübarakohviku ruumides asub üks armas ja hea auraga ilunurgake, mis viib meid oma hubase ja rahu kiirgava atmosfääriga nostalgiaradadele uitama. Kui soovid muuta iluprotseduurid enda jaoks õdusaks retkeks, sea sammud Nõmmele. 

Endise Kübarakohviku ruumides asub üks armas ja hea auraga ilunurgake, mis viib meid oma hubase ja rahu kiirgava atmosfääriga nostalgiaradadele uitama. Kui soovid muuta iluprotseduurid enda jaoks õdusaks retkeks, sea sammud Nõmmele. 

Astudes üle roosa maja lävepaku, haaravad esimese asjana pilku antiikmööbel, ilusad maalid ja tsitaat tervitustetahvlilt: „Ilu on elus, elu on ilus”. Kuna majal on pikk ajalugu, siis on tal pajatada lugusid, mis jõuavad meieni läbi saladusliku nostalgiahõngu. „Ma elan Nõmmel ja armastan Nõmmet. Tihti mõtlesin sellest majast möödudes, et minu arvates oleks see väga kena paik ühele väikesele privaatsele salongile. Ühel hetkel oligi võimalus mõte teoks teha, kuna ruumid jäid vabaks ning justkui ootasid mind,” räägib salongi asutaja ja omanik, juuksur-kosmeetik Getlin Luik, kes kogu ilunurgakese oma silma järgi ära sisustas. „Otsustasin salongi luua samuti natuke retrohõngulise, kombineerides vanu mööbliesemeid uue ning modernse professionaalse salongisisustusega. Alustuseks leidsin Mööbliaidast vana baari, mis sobitus pärast pisikest kõpitsemist ideaalselt adminniletiks, tegime sõbrannaga natuke käsitööd ühe vana diivaniga ning määrisin end antiikvahaga silmini kokku, katsetades peegliraamide „vanaks muutmist”. Otsustasin salongis eksponeerida ka oma väikest hobi, riputades seintele enda maalitud pildid,” täpsustab Getlin.

Salong kogu oma auraga tekitab uneleva meeleolu ning manab silme ette kujutluse möödunud aegade eluolust ja ilust. Meeleolu loovad vanad lood nii Eesti kui välismaa muusika kullafondist ja tekitavad just selle õige meeleolu. Tänapäeva kiire elutempo juures vajame vahel seda hetke, mil aeg maha võtta. Ilunurgake loob selleks omapärase võimaluse. 

Kiviviske kaugusel 

Kui paljudes salongides triivivad inimesed alatasa uksest sisse-välja, siis Ilunurgake võimaldab sajaprotsendilist privaatsust ja rahu. Ilunurgakene ei oma lahtiolekuaegu, vaid pakub klientidele mugavat veebis broneerimise võimalust. Paljud kliendid on tunnistanud, et ei viitsikski enam telefoni teel aegu kokku leppida, kuna veeni teel on ajakulu märksa väiksem ja planeerimine efektiivsem. Suureks plussiks on ka asjaolu, et maja ees on tasuta parkimine ning ka rongijaam on kõigest kiviviske kaugusel. Hinnaklass on igati taskukohane, teenused kvaliteetsed ning tööd tehakse hingega. „Ma usun, et peagi leiavad meie salongi üles ka kliendid, kes hindavad just midagi privaatset ning väikest ja omanäolist. Minu eesmärk on, et Ilunurgake jääks ka edaspidi väikeseks ja privaatseks kohaks, ehkki plaanis on siiski oma kollektiivi kaasata veel paar professionaalset teenindajat. Avasime salongi märtsis ning hetkel töötan seal vaid mina ning üks juuksur. Ma usun, et lähitulevikus on võimalik teha meil ka maniküüri, pediküüri ning paigaldada ripsmepikendusi,” ütleb Getlin.

Lisainfo: ilunurgake.ee 

Mai tn 2-9, Tallinn

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar suvi 2016