Reklaam sulgub sekundi pärast

INESE ILUANKEEDIS SELGUB, MILLAL ta end kõige ilusamana tunneb

„Ma tõesti usun, et hoolitsetud, õnnelik ja loomulik inimene on alati ilusam,” ütleb imekaunis lauljanna Eda-Ines Etti, kes on omajagu iluhulluseid siiski ka ise katsetanud!

Mida tähendab sinu jaoks ilu?

Ilu on minu jaoks harmooniline tervik, erinevate komponentide üheks sulandumine, ükskõik millest me räägime, kas muusikast, inimestest või näiteks sisekujundusest.

Millised on need ilutooted, milleta sa hakkama ei saa? Milliseid tooteid leidub sinu meigikotis?

Hetkel on mu lemmikud Maci ripsmetušš Extended Play Gigablack Lash ja erinevad NYXi huulepliiatsid.

Kui palju sa end igapäevaselt meigid? Kas kosmeetikakott on alati sinu käekotis kaasas?

Igapäevaselt üritan läbi saada kerge päevameigiga – jume ühtlustamiseks kasutan Lumene CC-kreemi, põskedele ja laugudele natuke päikesepuudrit ja ripsmetele ripsmetušši. Kui on kodune päev, siis lasen näonahal puhata, koorin Ella Bache Tomato Granule-free Micro Exfoliant koorijaga ning teen niisutavat maski. Eriti meeldivad mulle apteekides pakutavad erinevad kangasmaskid, mida on lihtne kasutada.

Mida sa iial oma välimusega ei teeks ehk mis on sinu ilutabu?

Ära kunagi ütle kunagi. Ei või ju ennustada, mis mõtted on mul näiteks kümne aasta pärast. Hetkel saan aga öelda, et kõik, mis on liialt kunstlik, ei ole minu teema. Kunstripsmed, kunstküüned, juuksepikendused jne, kusjuures kaks esimest olen ma enda nahal kunagi ka ära proovinud… Ma tõesti usun, et hoolitsetud, õnnelik ja loomulik inimene on alati ilusam.

Kui saaksid oma välimuse juures midagi muuta, siis mida sa muudaksid või on sinu juures midagi sellist, millega oled leppinud alles aastate jooksul?

Ma olen oma välimuse puhul üldiselt leppinud kõigega nii, nagu on. Aga ma olen õppinud ka seda, et kui ma tahan olla jätkuvalt oma nahas õnnelik, siis kuuluvad edaspidigi minu rutiini trennis käimine, kord kuus kosmeetiku ja juuksuri külastus ning mitmekülgne tervislik toit.

Oletame, et oled võitnud tasuta ilulõikuse. Mida sa teha laseksid?

Ma ei julgeks midagi teha. Hetkel tundub mõte sellest, et noaga oma välimust korrigeerida lasta, väga võõras.

Kuidas sa oma juuste eest hoolt kannad?

Minu lemmikšampoonid ja -palsamid on Kevin Murphylt. Juukseotstesse panen Balmaini Argan Moisturizing Elixiri. Perioodidel, kui on palju juuste töötlemist, kosutan kiharaid erinevate juuksemaskidega. Hetkel kasutan Davinesi Spotlight Circle juuksemaski. Iga kuu käin ka juuksejuuri värvimas, naturaalselt olen mõnusalt eestimaiselt kartulikoorekarva ja juuksed kasvavad mul hirmus kiiresti.

Kes on sinu iluiidolid või milliseid naisi sa imetled?

Mul ei ole iluiidoleid, aga imetlen tegusaid, sisukaid, oma asja ajavaid naisi, kes austavad oma naiselikkust ja oma eripärasid ning lasevad neil särada.

Milline on sinu signatuurparfüüm või hetke lemmik?

Hetke lemmik on Jo Malone’i Earl Grey Cucumber.

Millal tunned/oled tundunud end kõige ilusamana?

Siis, kui ma olen puhanud, soolavees ujunud ja päikese käes lesinud.

Meenuta mõnd eriti hullumeelset või hirmutavat meiki või soengut, mis sulle on tehtud, või mil on katsetatud mõnd eriti hullumeelset look’i, mis nüüd tagasi vaadates ehk fiaskona tundub.

Tegelikult ka kunagine Eesti Eurovisiooni eelvooru roheline silmameik tundub tagantjärele hullumeelne. Roheline värv on värv, mida ma ei ole silmameigis pärast seda mitte kunagi kasutanud ja ilmselt ei kasuta ka.

Kas sul on mõni ilusaladus, mis töötab alati?

See pole küll ilmselt väga ebatraditsiooniline, aga tihti töötab, kui pühendan natuke rohkem aega juuste kordaseadmisele ja muidugi lemmikparfüüm.

 

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar september-oktoober 2018.