Ilu ja mood

toob teieni Zalando

Järvi Sessions Vol. 2: kontsert-vestlus “KIRG”

Buduaar

Järvi

11. novembril toimub Viimsi Artiumis loominguline kohtumine “Järvi Sessions Vol. 2: kontsert-vestlus “KIRG””, mille käigus jagavad rahvusvaheliselt tunnustatud dirigendid Neeme ja Kristjan Järvi oma kogemusi dirigeerimise, loomingu ja juhtimise vallas.

Sündmusele eelnevad 9.-10. novembril avatud proovid / meistriklassid, mille käigus dirigendid Neeme ja Kristjan Järvi juhendavad MUBA ja Viimsi Muusikakooli noori interpreete.

Viimsi Artiumis toimuv “Järvi Sessions Vol. 2” on jätk 3. oktoobril Arvo Pärdi Keskuses avalöögi saanud sündmustesarjale. Seekord on jutuajamise teemad: kirg muusikas, mis loob artisti ja publiku vahelise energiaringi; inimeste juhtimine ja ühendamine ning loomingulise potentsiaali avaldumiseks vajamineva keskkonna loomine. Loomulikult kõneldakse ka muusikast kui neid teemasid ühendavast jõust ja allikast.

Neeme Järvi: „Dirigeerimine ei ole üksnes partituuri tundmine ja tõlgendamine, vaid see on ka loo rääkimine oma emotsioonide ja muusika kaudu. See ongi looming, ongi elu.”

Kristjan Järvi: “Muusika suudab käivitada alateadliku mehhanismi, milles peituvad kõik vastused.”

Soeta pilet SIIN.

Ilu ja mood

toob teieni Zalando