JÕULUKINGIIDEED: testime Padjaklubi Laura soovitatud ilutooteid. VÕIDA TOODE ENDALE!

Jõulud koputavad uksele ning aeg on mõelda jõulukinkidele. Mis võiksid olla need ilutooted, mis igale saajale tänuliku naeratuse näole toovad?

Reporter Kirsika Sikk testis Salon+ erinevaid tooteid, mida on ka Padjaklubi Laura oma uues populaarses blogis testinud. 

Jõulud koputavad uksele ning aeg on mõelda jõulukinkidele. Mis võiksid olla need ilutooted, mis igale saajale tänuliku naeratuse näole toovad?

Reporter Kirsika Sikk testis Salon+ erinevaid tooteid, mida on ka Padjaklubi Laura oma uues populaarses blogis testinud. 

Videos tutvustame sulle uut Rich Pure Luxury juuksehoolduse tootesarja Miracle Renew CC, kuhu kuuluvad šampoon, palsam ja viimistluskreem, mis annavad juustele värvi- ja päikesekaitse. Tooted sisaldavad punase veini ekstrakti, mis mõjub isegi töödeldud juustele tervendavalt ja noorendavalt. Rich Miracle Renew viimsistluskreem sisaldab B-vitamiini komplekse, mis aitavad taastada juukse struktuuri ning lihtsustavad toitainete imendumist juustesse. Viimasel ajal on ilutööstuses palju kasutama hakatud ka vetikaid ja argaaniaõli, mis mõlemad aitavad kaitsta ja niisutada juukseid ja ka peanahka. Selline kolmest tootest koosnev komplekt maksab umbes 38,70 eurot.

USAst tuleb palju lahedaid ilutooteid ja üks järjekordne tõestus on Flickable huuleläige, mis lisab huultele sädelust ja volüümi, tekitab mõnusa jaheda efekti ning ei kleepu. Kuna enamik Eesti naisi ihaldab endale pisut volüümikamaid huuli, siis selle huuleläike looduslikud koostisosad stimuleerivad närviretseptoreid ja vereringet ning tekitavad ka huuli suurendavat efekti. Teada-tuntud fakt on see, et naised söövad elu jooksul ära mitu kilogrammi huulepulka. Seetõttu on oluline teada ka seda, et Flickable pulgakommikujuline huuleläige ei sisalda parabeene ega teisi organismile kahjulikke koostisosi. Flickable maksab 15,95 eurot.

Kõige levinum eestlannade juuksemure on ilmselt see, et kõik tahaksid endale volüümikaid ja kohevaid juuksed. Joico HairShake on ühtlasi nii vedelik kui ka pulber, mis pakub lõputult võimalusi oma juuste kaunimaks sättimisel ning võiks seetõttu olla iga naise käekotitoode. Hairshake on uus väga innovatiivne ja tõhus toode, mis mõeldud just neile, kes tahaksid oma juustele volüümi või lokilisust lisada. Samas on selle viimistlustoote üheks suureks eeliseks ka see, et vajadusel on ka peale toote kasutamist võimalik juukseid ümber stiliseerida ning korduva kasutamise ja juuste kammimise korral ei jäta see juustesse silmaga märgatavaid jääke. Sobib kasutada ka siis, kui on vaja kiiresti juustele värsket muljet anda, aga pole aega pead pesta. HairShake’i tuleks pihustada juustele peale föönitamist või viimistlemist, nii on tulemus kauakestev ja loomulik. Mainimata ei saa jätta ka seda, et HairShake sobib hästi ka meesterahva kingikotti, sest eks ka vastassool tuleb tihti ette bad hair day’sid. Toote hind on 24,90 eurot.

Rohkem infot nende ja teiste põnevate ilutoodete kohta leiad Salon+ veebist. 

Vaata kindlasti ka lisatud videot, kus tutvustame tooteid lähemalt.

Võida üks ilutoode või komplekt endale! Kirjuta (sisselogituna või lisades oma kontaktandmed) kommentaariks, millist kolmest tootest endale soovid (Rich Pure juuksehoolduskomplekt, Flickable huuleläige või Joico HairShake ) ning 11.12 loosime võitja, kes saab enda poolt valitud auhinna!


VÕITJA LOOSITUD: Palju õnne, Stephanie, oled võitnud Rich Pure juuksehooldusvahendite komplekti. Võtame sinuga kontakti emaili teel.