Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

JUBA TÄNA Kriss Sooniku AW show- Tallinn Fashion Week

foto
Foto: Sandra Palm

Kriss Sooniku Tallinn Fashion Weekil esitlusele tulev sügis/talv 2022 kollektsioon on inspireeritud 70ndate glamuursetest kokteiliõhtutest.

Kaubamärgile kohaselt Kriss Sooniku kollektsioonis nii pesu, sohvariideid kui ka ready-to- wear rõivaid. Põhirõhk on, nagu alati, mugavusel, kuid seda kõike elegantses ja šikis võtmes. Sellises, millega iga naine tunneks end enesekindlalt ja oleks valmis saavutama võimatut!
Kriss Sooniku uue kollektsiooni staar on eksklusiivne Katwoman trükiga veluurkangas. Seda toetavad ajatu veluur ja samet, comeback’i tegev sädelev diskokangas ning luksuslik hõbedane pits. 
Kaubamärgile loomupäraselt on muidu mugavatele disainidele lisatud ägedaid ja
silmapaistvaid detaile nagu marabu udusuled. Esimest korda on võimalik näha hõbedast sukatrippi, mis ilutseb detailina rinnahoidjatel, bodidel ja aluspükstel.

foto

Tallinna moenädala raames esitletakse esmakordselt koostöös laulja-laulukirjutaja Anetiga sündinud rõivakomplekte tema uue plaadi “Late to the Party” jaoks. Aneti uus plaat näeb ilmavalgust 20. oktoobril.
Asutaja ja disainer Kriss kommenteerib: “Olen olnud suur Aneti talendi austaja juba
aastaid ja kui meil tekkis võimalus koostööd teha tema uue albumi lavakostüümiks,
hakkasid kohe ideed lendama. Seda enam, et Anett austab ja naudib pehmeid riideid – pidžaamalaadsetest komplektidest dresside ja kimonodeni välja – klappis meie koostöö veel eriti hästi.”
Nagu kõik eelmisedki Kriss Sooniku tooted, on ka uus kollektsioon õmmeldud Tallinna
stuudio-poes asuvas õmblusateljees.
Kriss Sooniku 19. oktoobri moeetenduse piletid saadaval Piletitaskus:
https://www.piletitasku.ee/et/event/1865
Tallinn Fashion Weekil esitlusele tulevat kollektsiooni võib leida Kriss Soonik stuudio-poest Paavli 5/2, kodulehelt www.kriss-soonik.com ning edasimüüjatelt Siluett Eesti moe pood Pärnus, Pallopsoni Kuressaares, Tallinn Design House Tallinnas.

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando