Justin Bieber tahab modelliks saada?!

13 kommentaari
Justin Bieber tahab modelliks saada?!

Moemaailma kuluaarides sosistatakse, et nooruke Justin Bieber (20) on järgmine Calvin Kleini reklaamnägu. Kuulda on, et esimene foto-shootkampaania tarvis on juba pildistatud. Justin on palju kordi jäänud fotosilma ette kandes just Kleini disaini – seda nii punastel vaipadel kui ka oma vannitoas selfie’sid tehes … Viimastel piltidel poseerib ta otse loomulikult CK aluspesus! Seda, kas Justinist saab tippdisaineri loomingu reklaamnägu, Calvin Kleini moemaja miskipärast kommenteerima ei soostu.

Moemaailma kuluaarides sosistatakse, et nooruke Justin Bieber (20) on järgmine Calvin Kleini reklaamnägu. Kuulda on, et esimene foto-shoot kampaania tarvis on juba pildistatud. Justin on palju kordi jäänud fotosilma ette kandes just Kleini disaini – seda nii punastel vaipadel kui ka oma vannitoas selfie’sid tehes … Viimastel piltidel poseerib ta otse loomulikult CK aluspesus! Seda, kas Justinist saab tippdisaineri loomingu reklaamnägu, Calvin Kleini moemaja miskipärast kommenteerima ei soostu.

Meie kaldume Buduaari toimetuses aga arvama, et Justin ehk sooviks olla CK pesumodell. Ehk eelistaks nooruke staarike aluspükstes selfie’tamisele taolist superkampaaniat, nagu tegi H&Mi moemajaga koostöös David Beckham?! Ja selleks ta nüüd postitabki igas eri poosis pesuväel fotosid veebiavarustesse, et oma treenitud kehaga silma jääda? Samas, ei või iial teada – Justin on peegli ja selfie-kaamera ees poseerimist ilmselgelt korralikult harjutanud, ehk kirjutabki ta varsti suurele modellilepingule alla. Oh seda ilmaelu! Issanda loomaaed on ikka väga kirju.

Vaata galeriid Justinist CK disainis … enamasti ikka aluspesus!

 

Triin Tulev