KAROLIN KUUSIK JA ŽENJA FOKIN ristasid stilistika mõõgad. Kumb tuleb välja võitjana?

30. oktoobri õhtul sai Arsenal keskuses näha erakordset moesündmust, kus kaks stilistika tipptegijat Karolin Kuusik ja Ženja Fokin võtsid omavahel mõõtu kombineerides kokku Arsenal outlet poodide parimad palad.

Moeka lahingu vägesid juhatas Hanna Martinson. Imre Kose kostitas Gourmet Club’is külalisi oma hõrgutavate minipizzade ja makroonidega. Modelle kaunistas sõjakate maalingutega Iluarsenal. Sündmust väisasid teiste hulgas sotsiaalmeedia ekspert Paljas Porgand kui ka lauljad Tuuli Rand ja Anette Maria Rennit.

Stiilisõdur Zenja Fokini sõnul seisneb outlet-kauba ilu ja võlu selles, et neil ei ole juures “parim enne” kuupäevaga templit. “Moeratas sõtkub hetkel tagurpidi ning fookuses on 90’ndate ärika-stiil & 70’ndate retro-hõng! Klient väljub šopingretkelt võitjana, kus hea hind ja kvaliteet on suurepärases koosluses,” sõnas Fokin.

Stiilikuninganna Karolin Kuusik jagas soovitusi outletidest parima saamiseks: “Kuna outlettide riided on tavaliselt sama heas seisukorras kui tavapoodide omad, lihtsalt soodsamad, siis tasub kindlasti sealt parimaid palu otsida. Pigem tekitab outlettides šoppamine isegi hasarti ja sellist salajast rõõmu, et näe, mis ägeda asja ma leidsin ja igal tänaval vastujalutajal seda juba ei ole!”

Lahingu võitja otsustab rahvahääletus; oma lemmiku poolt saad hääle anda SIIN.