KAS SEE LOODUSLIK VAHEND aitab tõesti kortsukestest vabaneda?

7 kommentaari
KAS SEE LOODUSLIK VAHEND aitab tõesti  kortsukestest vabaneda?

Argaaniaõlis leidub külluslikult olulisi koostisaineid, mis tagavad nii parema tervise kui ka ilusa väljanägemise. Kuna argaaniaõli sisaldab endas erilist steroolide segu, muudab see ta unikaalseks,  mitte üheski teises õlis taolist kombinatsiooni ei leidu.

Argaaniaõlis leidub külluslikult olulisi koostisaineid, mis tagavad nii parema tervise kui ka ilusa väljanägemise. Kuna argaaniaõli sisaldab endas erilist steroolide segu, muudab see ta unikaalseks, mitte üheski teises õlis taolist kombinatsiooni ei leidu.

Argaaniaõli näiteks ravib suurepäraselt põletikke ja maohaavandeid, mõjub hästi seedimisele, tugevdab immuunsüsteemi, parandab vereringet, vähendab halva kolesterooli taset ja aitab isegi vähki ennetada. Lisaks kõigele eelmainitule on argaaniaõli ka luksuslik ilulooja, täites ideaalselt nahahooldusfunktsioone. Argaaniaõli peetakse üheks parimaks õliks, millega oma nahka hooldada. Isegi selliste raskekoeliste probleemide, nagu akne, ekseem, tuulerõuged või psoriaas, korral võiks abi otsida just argaaniaõlist. 

Sinu ees on üks tõhus seerumiretsept, mille abil pidavat kortsukesed kui imeväel kaduma.

50 ml argaaniaõli
5 E-vitamiini kapslit

Kuidas valmistada? 

Sega argaaniaõli ja purustatud E-vitamiini kapslid omavahel kokku, kasta segusse kaks vatipatja ning aseta need oma silmaümbrusele. Lase mõjuda 10 minutit. Kui oled vatipadjad eemaldanud, masseeri õrnalt oma silmaümbruspiirkonda. Tõhusama tulemuse saavutamiseks korda seda protseduuri igal õhtul. 

Allikas: mrhealthylife.com