Kas sina tead, kuidas endale kõige kuumemad bikiinid valida?

Kas sina tead, kuidas endale kõige kuumemad bikiinid valida?

Suvi kutsub juba rannaliivale peesitama ja laintesse möllama. Kuid mis on just sel suvel need märksõnad, mida peaks teadma uusi rannariideid valides? Kuna mood on kirju ja mitmekesine, siis peaks igaüks endale siit midagi leidma ning samuti kõrva taha panema, mida tasuks riietusega rõhutada ja mida mitte. Toome välja selle suve kõige suuremad hitid bikiinimoes.

Suvi kutsub juba rannaliivale peesitama ja laintesse möllama. Kuid mis on just sel suvel need märksõnad, mida peaks teadma uusi rannariideid valides? Kuna mood on kirju ja mitmekesine, siis peaks igaüks endale siit midagi leidma ning samuti kõrva taha panema, mida tasuks riietusega rõhutada ja mida mitte. Toome välja selle suve kõige suuremad hitid bikiinimoes.

Värvilised kujundid

Viimastel hooaegadel on moelavadel kindlalt püsima jäänud erinevad värvilised kujundid riietel. Nüüdseks on antud stiil jõudnud ka rannariietele. Eriti hästi tulevad värvid esile väikeste detailidena puhtal valgel taustal. Samuti ei tasuks karta erinevaid mustreid omavahel kombineerida. Eelistada võiks pisut sportlikuma lõikega rannariideid, mis pakuvad ka rohkem toestust kui tavapärased kolmnurksed bikiinid. 

Heegeldatud aksendid

Heegeldustega bikiinid jätavad mõnusalt boheemlasliku mulje ning sobivad suurepäraselt peesitamiseks lõõgastaval suvepäeval. Küll aga peaks enne pea ees vette hüppamist oma bikiine katsetama, kuna mõned mudelid võivad märjana liigselt läbi kumada. Samuti võiks aksessuaaride või sportlikuma riietusega hoida tasakaalu, et üldmulje ei jääks liialt lillelapselik.

Huvitavad lõiked

Basseini äärde sobivad suurepäraselt ka omanäoliste lõigetega trikood, mis mõjuvad eriti sensuaalselt. Siinkohal võiks soliidsele mustale vahelduseks eelistada ka julgemaid värve ja mustreid. Kuna taoline trikoo ise juba äratab piisavalt tähelepanu, siis sinna juurde peaks eelistama kõrgetele platvormidele madalaid plätusid. 

Narmad

Narmad ei ole ainult vesternide ja seemisnahksete jakkide pärusmaa. Need mõjuvad väga vallatult ja flirtivalt ka erksavärviliste bikiinide juures. Lisaks aitavad narmad visuaalselt lisada naiselikke kurve seal, kus vaja. Kui oled pisut poisilikuma kehakujuga, siis aitavad puusadel ja rinnal lisada narmad kumerusi. Küll aga tuleks vältida narmastest kaunistusi piirkondades, millele sa vormi juurde lisada ei soovi.

Graafilised trikood

Prinditud pildid trikoodel on hetkel kuum hitt. Eelistada võiks realistlikke pilte loodusest, loomadest, maastikest või avakosmosest. Ära muretse selle pärast, et võid totter välja näha, kuna taoline julge outfit on kindel märk enesekindlusest.

Kõrge pihaga bikiinid

Kõrge pihaga bikiinid on saavutanud oma tipphetke rannamoes. Lõige mõjub ühtaegu nii naiselikult kui meelitavalt ning on heaks vahelduseks küljepealt seotavatele bikiinidele. Kindlasti otsi aga sellise lõikega püksikud, mis on küll kõrge pihaga, aga mille jalaosa ei oleks liialt kõrge kaarega välja joonistatud, muidu võid mõjuda ajarännakuna 80ndasse. Siia juurde sobivad suurepäraselt suured ümarad päikeseprillid ja laia äärega kübar. Kui oled mures oma kõhukumeruste pärast, siis tasub teada, et see lõige mõjub salendavalt.

Sportlikud lõiked

Spordiriietest inspireeritud bikiinid mõjuvad klanitult ja sama seksikalt kui Lara Croft, seda eriti veel naiselikest bikiinidest küllastunud rannaliival. Kindlasti võiks sedasorti lõikeid eelistada surfates või basseini sukeldudes. Need bikiinid on lausa loodud ujumiseks ja liigutamiseks, mitte lihtsalt liival lebamiseks. Püüa leida huvitavate aksentidega rannariideid, mida ilmestavad kas lukud, tugevdatud õmblused või kontrastsed värvid ja õmblused.

Retrohõngulised trikood

Poisliku lõikega jalaosa ja büsti rõhutava ülaosaga trikoo mõjub malbelt ja lummavalt. Siinkohal tuleb tähelepanu pöörata aga trükimustrile, et see oleks tihedakoeline või lilleline ning mõjuks ikka retrohõnguliselt. Ära arva, et retro ja trikoo koos mõjuvad vanamoodsalt. Kui valid trikoo, mis on selja pealt sügavalõikeline ning esiosa kaunistab push-up, siis võib see sama ahvatlevalt mõjuda kui vallatu bikiinipaar.

Krooked

Flirtivad krookeid võib näha kõikjal moelavadel ning on lausa kingituseks tütarlapseliku stiili austajatele. Kanna erksavärvilist bikiinide ülaosa, mis on kaunistatud kroogitud paeltega ning saavutad vau-efekti. Eriti tütarlapselikult ning samas ka naiselikult mõjub kollane toon. Kindlasti ei tasu sitside ja satsidega üle pingutada ning ülejäänud look peaks jääma tagasihoidlikum. Külla aga sobib siia juurde lisada aksessuaariks paar käevõru.

Üleni valge

Pealaest jalatallani valget kanda on suvel igati omal kohal, seda nii linnatänavail kui ka rannas. Kanna üleni valgeid või kontrastsete kuldsete lisanditega bikiine ning paistad kindlasti rannaliival silma. Katseta kindlasti bikiine ka märjana enne, kui nendega ujuma lähed, et olla kindel, ega nad liialt läbi ei hakka paistma. 

Vaata rannamoodi siit 

 

Annamaria Ala