KAS UUS ILUTREND: ümberpööratud silmalainer

KAS UUS ILUTREND: ümberpööratud silmalainer

Viimasel ajal on internetis levinud väga palju eriskummalisi trende, eriti just meigimaailmas. Hiljuti said kuulsaks lainetavad kulmud ja huuled, õnneks ei läinud need moodi. Nüüdseks on välja mõeldud uus trend – ümberpööratud silmalainer. 

Ilublogijad on astunud järgmise sammu meigimaailmas, tutvustades uut võimalust, kuidas kanda silmalainerit. Tähelepanu tõmbab see kindlasti, aga kas ka ilusamaks teeb? Ümberpööratud kassisilma tehnikas lainerijoon on eksperiment, mille mõtles välja 18aastane Rumeenia meigikunstnik Dahlia, kes on Instagramis tuntud nime all Dahlia Creates. Juba tavalise kassisilma saavutamine on üsna keeruline protsess, kuid ümberpööratud versioon on veel keerukam. Ideaalseks tagurpidi lainerijooneks peate lõpujoone tõmbama silmanurka, samal ajal lootes, et te endale laineriga silma ei torka.

Kui ümberpööratud silmalainer ei ole piisav, siis võite sellele juurde lisada ka ümberpööratud kulmud. Tähelepanu on garanteeritud!

Allikas: Mashable.com

Reversed I really felt like doing this again so I added some little things to it. Eyes: – @anastasiabeverlyhills @anastasiabeverlyhills_romania Modern Renaissance Burnt Orange and Cyprus Umber and Subculture Roxy and Rowdy – @eyeko Black Magic Liquid Eyeliner – @bourjoisparis Liner Pinceau – @eyeko Lash Alert Mascara – @barrymcosmetics Fine Glitter Dust 15 Brows: – @anastasiabeverlyhills #browwiz Ebony ________________________ #anastasiabeverlyhills #abhbrows #abhsubculture #abhshadows #anastasiabrows #dipbrow #undiscovered_muas #itsmylookbook #100daysofmakeupchallenge #100daysofmakeup #muafollowtrain #underratedmuas #muasfeaturing #featureyourlooks #sigmabrushes #sigmabeauty #make_upft #muasfeaturing #morphebrushes #makeupforbarbies #beautyqueens #makeupgoals #shimycatsmua #glamspire #morphebabe #beautyqueens4ever #makeupfanatic1 #universodamaquiagem_oficial #hudabeauty #flawlesssdolls

A post shared by D A H L I A (@dahliacreates) on