Kauni naha saladus on paljastatud

Kauni naha saladus on paljastatud

Jaapani naised on juba sajandeid teadnud kauni ja terve naha saladust. Kui sinagi soovid omada veatut ja lummava jumega nahka siis kaasa oma ilurutiinidesse riis. Riisi kliid, õli, pulber ning vesi värskendavad nahatekstuuri, muutes  selle siledaks ja ühtlaseks, tumedad laigud nahal võivad nüüd varsti minevikku kuuluda. 

Jaapani naised on juba sajandeid teadnud kauni ja terve naha saladust. Kui sinagi soovid omada veatut ja lummava jumega nahka, siis kaasa oma ilurutiinidesse riis. Riisikliid, -õli, -pulber ning -vesi värskendavad nahatekstuuri, muutes selle siledaks ja ühtlaseks, tumedad laigud nahal võivad nüüd varsti minevikku kuuluda. 

 

Kas teadsid, et riisis leidub rikkalikult linoolhapet ja skvaleeni – väärtuslikku antioksüdanti, mis soodustab kollageeni tootmist meie nahas? Seetõttu suudabki meie nahk säilida kauem kortsuvaba. Lisaks sellele kaitseb skvaleen ka meie nahka päikese eest. Kuna riisis leidub ka palju E-vitamiini, siis on ka meie süda tervem ning kolesteroolitase madalam. Tuleb tunnistada, et riis on nooruse eliksiir ning paljud inimesed, välja arvatud jaapanlased, ei tea seda tänase päevani. 

Siin on retsept, mis paneb su naha särama: 

Vaja läheb: 

3 supilusikatäit riisi

1 supilusikatäis piima

1 supilusikatäis mett

Esmalt keeda riis, seejärel lisa kuumutatud piim ning sega nad omavahel korralikult kokku, viimasena lisa mesi. 

Kanna mask puhtale ja kuivale nahale, lase mõnda aega kuivada ja mõjuda ning peale maski mahavõtmist pese nägu selle veega, kus riisi keetsid. 

 

Kui seda protseduuri vähemalt kord nädalas harrastada, siis hakkad üpris pea tundma selle kasu ning näed 10 aastat noorem välja!