KIM KARDASHIAN AVALDAB, millist iluapsakat ta kõige enam kahetseb

KIM KARDASHIAN AVALDAB, millist iluapsakat ta kõige enam kahetseb

Naised üle maailma kasutavad Kim Kardashiani ja tema meigitiimi nippe, kuid on üks trend, mida tõsielustaar minevikus kasutas ning kahetseb surmani.

36aastane glamuuritar avaldas oma isiklikul veebisaidil, et läks varem “küpsetamise” ehk baking-tehnikaga liiale. “Mario ja mina tegime kunagi väga tugevat “küpsetamist”. Väga heledad silmaalused olid aastatel 2009-2010 asi, mida kõik tegid ja tol ajal ma armastasin seda välimust. Kuid kui järele mõelda, nägin ma kohati liiga hull välja – eriti välguga tehtud piltidel,” räägib Kim Kardashian.

“Küpsetamine” oli drag‘ide seas populaarne juba pikalt enne seda, kui seda hakkasid kasutama ilublogijad ja moemaanid. “Küpsetamise” tehnika tähendab seda, kui teatud näo piirkondadesse, mida soovitakse rõhutada, kantakse paks kiht puudrit, seejärel jäetakse see näole umbes 10 minutiks “küpsema” ning pühitakse lõpuks ära.

Kim, kellel on oma populaarne meigikollektsioon, räägib, et kannab nüüd naturaalsemat meiki, kuigi see pole alati nii olnud. “Aastate jooksul olen proovinud palju erinevaid meigitrende,” nendib Kim. “On lõbus vaadata tagasi aegadele, kui tegin teistsugust meiki – palju kontuurimist, väga “küpsetatud” silmaalused ning pikad ripsmed. Nüüd teen rohkem monokromaatilist ja naturaalset meiki. Mulle meeldib hoida asju lihtsana, aga mulle meeldib aeg-ajalt siiski uusi välimusi ja tooteid proovida.”

 

Allikas Instylemag.com