KINDLA PEALE MINEK: need küünelakid sobivad kõigile

123RF

Ajakiri Buduaar

Meisi Volt

Maniküüritrendidega on tõeliselt lõbus hooajaliselt kaasa minna, aga on olemas ka küünelakid, mis peavad ajale vastu ja on stiilsed aastast aastasse. Mis on need klassikalised toonid, mida trendituuled ei murra?

Punased, nahatooni ning tumesinised värvid tunduvad kohati küll ilmselged valikud, aga on põhjusega kujunenud klassikuks, mille juurde ikka ja jälle tagasi tulla. Tuleb tunnistada, et hoolimata vikerkaarevärvilistest ja kommitooni valikutest on just need värvid, mis sobivad alati ja kõigile.

Punane

Foto: 123RF

Klassikaline punane maniküür on olnud läbi aegade imeline valik. Ilmselt ei lähe punased küüned kunagi moest, sobides kokku nii lihtsa valge T-särgi ja teksa kombinatsiooni kui ka glamuurse peokleidiga, rääkimata kontoririietusest. Mõtle tooni valides Londoni punastele bussidele, aga lase end ka aastaaegadest mõjutada. Näiteks naudi kevadel ja suvel oranžikat või roosat alatooni ning talvel veinipunast. Kui kannad punast küünelakki, võid olla kindel, et komplimendid ilusate küünte kohta on sinu poole teel!

Nahatooni

Foto: 123RF

Nude ehk nahatooni võõbatud küüned on kindlasti läbi aegade üheks populaarseimaks valikuks, sobides absoluutselt igal ajal ja iga rõivakomplektiga. See on klassikaline valik, mis pakub erinevaid alatoone. Näiteks Briti kuninglikus peres on aukohal roosaka alatooniga nude lakk, mis mõjub esinduslikult, puhtalt ja stiilselt. Hele, nahatooni lakk näeb välja terve, erk ning annab välimusele isegi pisut luksuslikuma ilme. Lisaks sobib see igale küünekujule.

Must

Foto: 123RF

Musta lakki armastavad küll paljud mässumeelsed teismelised ja rokkstaarid, aga tegelikult on see väga stiilne ja šikk valik – kõik on vaid stiliseerimise küsimus. Musta kõrval lööb laineid navy ehk tumesinine ning mõlemad on väga populaarsed just talvisel perioodil. Sügavates toonides tumedad lakid on paljude kuulsuste lemmikud ning isegi Sussexi hertsoginna Meghan Markle rikkus ametikohuseid täites kuninglikku protokolli, kandes esimese lapse ootuse ajal tumedat värvi maniküüri. Kui must tundub sinu jaoks pisut palju, vali näiteks tumesinine, sügav metsaroheline või tume veinipunane ning saavutad samuti stiilse ja šiki ilme.

Roosa

Foto: 123RF

Roosa on ideaalne kevade ja suve värv, võimaldades vastavalt tujule või oma nahatoonile mängida erinevate virsikukarva või fuksiatooni varjunditega. Igaüks leiab kindlasti roosade toonide seast endale midagi. Roosa on sarnaselt punasele julge värv, aga pisut naivistlikum ja lõbusam, olles heaks alternatiiviks neile, kes ei armasta väga tagasihoidlikke nahatooni lakke.

TRENDISOOVITUS:

Foto: 123RF

Klassikaline Prantsuse maniküür on stiil, mis ikka ja jälle tagasi moepilti tuleb. Sel hooajal on eriti trendikas katsetada värvidega – lase küünte otsad võõbata erinevatesse kommitoonidesse või luba fantaasial lennata katsetades metallikutega. Trendikas on värve kokku panna nii nahatooni lakiga kui omavahel erinevaid toone miksida.