Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

KINGI jõuluks nooruslikkust

Foto

Farmatseut Tervisebutiiki luues tahtsime inimestele lähemale tuua vananemisvastase elustiili ning teha selle võimalikuks, pakkudes vaid kõrgkvaliteetseid toimivaid toidulisandeid ja professionaalset noorendavat kosmeetikat.
Meie e-poest leiad noorenduskuuriks nii arstide poolt loodud kollageenikompleksid, looduslikud vitamiinid- ja mineraalid kui ka patenteeritud kasvufaktorite tehnoloogial põhinevad seerumid kogu välimuse regenereerimiseks.
 

Kasvufaktorite tipptehnoloogial põhinev AQ Skin Solutions bränd tagab noorusliku näonaha, taastab kaunid ripsmed, kulmud ja juuksed kui ka pakub innovatiivset hormoonivaba lahendust intiimpiirkonna noorendamiseks. AQ Skin Solutions on rahvusvaheliselt auhinnatud professionaalne kosmeetika LA’st. Ameerika Ühendriikidest, mis on asutatud aastal 2008, Dr.Ahmed Al-Qahtani poolt. AQ kosmeetikat kasutavad noorendamiseks ka mitmed kuulsad Hollywoody staarid.

Mis on kasvufaktorid ja kuidas nad toimivad?

Kasvufaktorid on peptiid-signaalmolekulid, mis aktiveerivad inimese tüvirakud (rakud, mis on võimelised muutuma ükskõik milliseks keharahuks ja tervendama vajalikku piirkonda) ning seetõttu vastavalt keha piirkonnale valitud kasvufaktorid regenereerivad naha, ripsmete, kulmude või juuste maksimaalse tervise.

Näonahale mõeldud kasvufaktorid AQ Active Serum’is ja AQ Eye Serum’is optimeerivad ja stimuleerivad uute naharakkude teket, mille tulemusena paraneb silmnähtavalt naha tekstuur, toon ning vähenevad poorid ja kortsud. AQ Lash&Brow seerum stimuleerib ja tervendab ripsme- ja kulmukarva nääpsude kasvamist, mistõttu tulemuseks ei ole ainult pikemad ripsmed vaid ka tugevamad ning tumedamad ripsmed. AQ Lash&Brow abil saab taastada ka kulmukarvade kasvu seal, kus karvakasv ajutiselt puudub.

AQ Skin Solutions kasvufaktorid on selekteeritud, immortaliseeritud ning säilitatakse konditsioneeritud keskkonnas tagades nii kasvufaktorite kõrgeima kvaliteedi. Oluline on ka kasvufaktorite kontsentratsioon toodetes. AQ on teinud mitmeid kliinilisi uuringuid, et tagada toodete toimivus ning pakkuda klientidele parimaid tulemusi. Toodetesse on lisatud ainult põletikuvastase toimega kasvufaktorid, mistõttu on AQ seerumid ohutud ning annavad kontrollitud tulemusi. Erinevalt PRP protseduur, kus on kasutusel inimese enda verest saadud kasvufaktoreid, võivad noorendavasse kokteili sattuda ka põletikke tekitavad kasvufaktorid, sest mida vanem on inimene, seda nõrgem on tema nn bio-materjal, mida noorendamiseks kasutada.

Selleks, et väline nooruslikkus säiliks tuleb organismi toetada ka seespidiselt. Selleks sobivad ideaalselt Farmatseut Tervisebutiigist leitavad E&M Vital Beauty Skin smuutidesse lisatavad pulbrid või sissevõetavad kapslid, mille koostisained on toortoidu kvaliteediga ning omavad noorendavat ja üleüldist tervendavat efekti kogu kehale.

Naha noorendamiseks seestpoolt väljapoole on Farmatseut’i valikus Dr.Renata Teglassy poolt loodud 100% looduslikud bioaktiivsed Benedictuse kollageenikompleksid. Regeneratiivset ja noorendavat efekti omavad Benedictuse rohumaaveise ja merelised kollageeni kompleksid sisaldavad mitmeid tugevaid vananemisvastaseid mikrotoitaineid nagu karnosiin, DMEA, C-vitamiin, E-vitamiin, MSM, biotiin ja paljusid teisi. Benedictuse kollageeni kompleksid on suhkru-, laktoosi-, gluteeni- ja GMO-vabad ning maitsevad meeldivalt.

See jõulud tahab Farmatseut Tervisebutiik aidata oma klientidel särada eredamalt kui kunagi varem. Taasta meie kvaliteetsete ilu- ja tervise toodete abil nii enda hea enesetunne kui ka regenereeri täielikult oma nooruslik välimus.

Jõuluostude tegemiseks kasuta meie tervisebutiigis www.farmatseut.com sooduskoodi HOOLINENDAST15 ning noorendavad jõulukingid on Sinu 15% soodsamalt. Farmatseut Tervisebutiigis saab tasuda ka kasutades Esto3 või Liisi3 maksevõimalust, mis jaotab maksed intressivabalt kolme kuu peale.

Soovime sulle kaunilt nooruslikke jõulupühi!

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando