KINGITUS SINU NAHALE! Imeline Bio-Oil® õli

Õlide imetoimest nahale on räägitud ja veendutud juba aastatuhandeid. Õlisid kasutatakse naha niisutamiseks, toitmiseks ja rahustamiseks, haavade raviks ja elastsuse säilitamiseks. 1987. aastal Saksa keemiku Dieter Beieri poolt loodud nahaõli Bio-Oil® sooviks oli luua õli, mis niisutaks, kaitseks nahka kuivamise eest ning oleks tõhus ja kiiresti imenduv.

Retsepti täiustades sündis nahatooni ühtlustav nahahooldustoode Bio-Oil®, mille kasutamisel said inimesed ka häid tulemusi armide ja venitusarmide nähtavuse vähendamisel ja mis osutus tõhusaks vahendiks ka naha vananemise ja kuivamise vastu.


Bio-Oil®
õlis peituvad looduslikud komponendid nagu kummeli-, lavendli-, rosmariini- ja saialilleõlid. Unikaalne koostis sisaldab ka pardi õlinäärmete toime põhimõttel loodud komponenti PurCellin Oil™, mis muudab õli konsistentsi ja tekstuuri mõnusalt kergeks ning tagab sujuva nahka imendumise. A-vitamiin soodustab uue kollageeni teket ja toetab naha taasuuenemist, parandab selle elastsust, tekstuuri ning nahatooni. E-vitamiin kaitseb ja suurendab epidermise niiskusesisaldust, muutes naha pehmeks, siledaks ning elastseks.

Bio-Oil® õli müüakse apteekides, Tallinna ja Tartu Kaubamaja Ilumaailmas ja Ideaal Kosmeetika kauplustes. 60 ml Bio-Oil® maksab orienteeruvalt 14 eurot.