KODUMAINE NAHAAKSESSUAARIDE BRÄND STUUDIO NAHK pakub mängulist minimalismi

KODUMAINE NAHAAKSESSUAARIDE BRÄND STUUDIO NAHK pakub mängulist minimalismi

Kolm aastat tagasi otsustasid Eesti Kunstiakadeemias nahadisaini õppinud Karin Kallas ning õigus- ja riigiteaduse taustaga Erik Past luua nahkaaksessuaaride brändi. Olles idee lendu lasknud, sündiski kodumaine ja kvaliteedile rõhuv nahaaksessuaaride bränd Stuudio Nahk.

Kolm aastat tagasi otsustasid Eesti Kunstiakadeemias nahadisaini õppinud Karin Kallas ning õigus- ja riigiteaduse taustaga Erik Past luua nahaaksessuaaride brändi. Olles idee lendu lasknud, sündiski kodumaine ja kvaliteedile rõhuv nahaaksessuaaride bränd Stuudio Nahk.

Minimalistliku stiiliga bränd on loodud modernsele naisele, kes paistab silma individuaalse stiiliga, kuid ühtlasi armastab ka mugavust ja praktilist ilu. Stuudio Nahk stiili vundamendiks on väljatöötatud siluetid, mida on mugav kanda ning on parimateks kaaslasteks läbi aasta. Põhirõhk konstruktsioonis on minimalistlikel arhitektuursetel vormidel, timmitud proportsioonidel, detailidel kui ka kontrastide loomisel läbi materjali. Stuudio Nahk tooted peegeldavad kaasaegset unikaalsust ja ajatut elegantsust.