Kõige ilusam kulmukaar Makeupexpress Browbarist

Kõige ilusam kulmukaar Makeupexpress Browbarist

Kõik naised teavad, kui olulist rolli mängivad kulmud meie välimuse juures ning mis veelgi olulisem – kulmude valesti modelleerimine võib põhjustada püsivaid kahjustusi. See on üheks põhjuseks, miks tuleks kulmud oma ala professionaalide kätte usaldada.

Kõik naised teavad, kui olulist rolli mängivad kulmud meie välimuse juures ning mis veelgi olulisem – kulmude valesti modelleerimine võib põhjustada püsivaid kahjustusi. See on üheks põhjuseks, miks tuleks kulmud oma ala professionaalide kätte usaldada.

Kaks ja pool aastat tagasi avas Gonsiori tänava ja Laikmaa küljel oma uksed Eesti esimene kulmudele ja Dinair Airbrush meigile spetsialiseerunud salong – Makeupexpress Browbar. Väike, roosa ja väga hubane Browbar on tänaseks korrastanud juba üle 8000 kulmupaari.

Lisaks ülimale professionaalsusele ning erilisele salongikontseptsioonile on erilised ka siin pakutavad teenused – nimelt korrigeeritakse kulmud seal spetsiaalselt teile sobivaks niitidega. See vanast Indiast pärit kulmukarvade eemaldamise tehnika näeb välja, nagu mängitaks niidivurriga, ainult et samal ajal eemaldatakse sellega nii paksud ja jonnakad tumedad karvad kui ka silmale pea nähtamatud udemed. 

Niiditehnika eelis pintsettide ees seisneb selles, et kitkumine pole valus ja eemaldab korraga mitmeid karvakesi. Sealjuures ka udukarvakesed, mida silmaga ei pruugi näha ning mille eemaldamiseks pintsettidega kuluks palju rohkem aega. 

Niiditamise plussiks on veel see, et kõik karvad eemadatakse juurtega, mistõttu püsib ka tulemus kauem. Samuti on suureks plussiks niiditehnika puhul see, et selle ees ei pea hirmu tundma rasedad, eakad või tundliku ja allergilise nahaga inimesed. 

 

Iidset ja populaarset India niiditehnikat saab nüüd proovida siinsamas Tallinnas! 

Kuidas niiditamise protseduur välja näeb?

Kõigepealt kaardistatakse kulmud valge pliiatsiga ning konsulteeritakse vastavalt sellele, kuidas võiks kliendi näokujule ja parameetritele tema kulmud sobida, kuhu tuleks karvu juurde kasvatada jne. 

Seejärel niiditatakse kulmud kliendile sobiva kuju järgi ning vajadusel värvitakse sobivat tooni nii kulmud kui ripsmed. Esmaklientidele jagatakse nippe ka kulmude koduseks hoolduseks. Näiteks, kas teadsid, et kulmude harjamine ripsmeharja või vana hambaharjaga puhastab ja koorib kulmukarvade all asuvat nahka ning stimuleerib vereringet, aidates kaasa kulmukarvade kasvule? 

Koduseks hoolduseks on neil müügil ka üks väga eriline kulmupliiats, mis on pigmenteeritud kiududega. Need värvivad erinevalt tavalisest pliiatsist ka kulmukarvad, mitte ainult naha. Pigmenteeritud kulmupliitasit soovitatakse kasutada niinimetatud aukude täitmiseks või ka kulmuhoolduse/-värvimise vaheliseks hoolduseks.

Dinair Airbrush meik

Teine eriline teenus, mida salongis pakutakse, on Dinair Airbrush meik ehk siis jumestus, mis pihustatakse näole spetsiaalse meigipüstoliga. Tulemuseks on äärmiselt „õhuke”, loomulik ja kauapüsiv meigikiht.

Makeupexpress on ise Dinair Airbrush meigitoodete maaletooja, korraldades ka koolitusi ning müües tooteid klientidele nii Browbaris kui ka e-poes. Dinair Airbrushi kasutab teiste hulgas ka Eesti üks hinnatumaid jumestajaid Katrin Sangla.

Kuidas tekkis idee Browbari loomiseks?

Makeupexpress Browbari omanik, Eve Ots, on kõik oma ilualased teadmised omandanud rahvusvaheliselt. Eve käis Londonis õppimas nii tavameiki kui ka Dinair Airbrush meiki ning sealt tuli ka idee Browbari käivitamiseks Eestis. „Kuna Eestis polnud laialt tuntud ei Airbrush meik ning ammugi polnud ühtegi kulmudele spetsialiseerunud salongi, siis nii see idee teoks sai,” ütleb Eve. 

Lisaks on naine arvatavasti ka ainus eestlane, kes isiklikult kohtunud ja nippe omandanud oma ala parimatelt – Hollywoodi kulmudiiva Anastasia Soareselt ning Hollywoodi tuntuima elava meigikunstilegendi ja King of Contour tiitliga pärjatud Scott Barnes’i meigikursuselt. 

Vaatamata sellele, et tegemist on oma ala professionaalidega, ei tule kaunite kulmude eest Makeupexpress Browbaris palju välja käia. Eve sõnul on nad pigem oma südameasjaks võtnud võimalikult paljudele ilusaid kulme võimaldada. Kulmude modelleerimine niiditehnikaga maksab Makeupexpress Browbaris 15 € ning Dinair Airbrush meik 33 €. 

Enne niiditehnika proovimist Browbaris tuleks lasta kulmudel võimalikult palju välja kasvada, et oleks rohkem materjali, millega töötada, et ja saaks kiiremini ning paremini ilusa kulmukaare omanikuks.

 Eve koos Scott Barnes’iga

 

Eve koos Anastasia Soaresega.

 

Vaata www.makeupexpress.eu

Rohkem kulmupilte leiate facebook.com/MakeupexpressBrowbar.