KÕIGE JUBEDAM ILUVIGA, mida naised teevad

Jumestuskreemi eesmärgiks on ühtlustada jumet, peita väikseimadki iluvead ning tuua esile naise kaunis näokuju, ent paraku võib jumestuskreemi oskamatu kasutamine luua hoopis vastupidise efekti - tulemus on groteskne ja sugugi mitte pilkupüüdev.

Jumestuskreemi eesmärgiks on ühtlustada jumet, peita väikseimadki iluvead ning tuua esile naise kaunis näokuju, ent paraku võib jumestuskreemi oskamatu kasutamine luua hoopis vastupidise efekti – tulemus on groteskne ja sugugi mitte pilkupüüdev.

Üheks suurimaks ja ühtlasi ka inetuimaks iluveaks, mida paljud naised alatihti teevad, peetakse vale jumestuskreemi kasutamist. Valitakse vale toon, mis loob mulje, justkui näkku oleks joonistatud mask või valitakse vale konsistentsiga kreem! Igale nahatüübile on eraldi jumestuskreemid ning parim moodus teada saada, milline kreem sinu nahale kõige paremini sobib, on katsetamine.

Jumestuskreemi valikul uuri kindlasti eelnevalt, mis nahatüübile on see mõeldud ning testi värvitoone loomuliku valguse käes, mitte pimedas poenurgas. 

Allikas: cosmopolitan