Kuidas kanda jumestust kuiva naha puhul

Palju on neid, kelle nahk muutub väga kuivaks talvisel perioodil. Siis näib peaaegu võimatu säravat jumet saada. Ent probleemile on siiski lahendus.


 

Palju on neid, kelle nahk muutub väga kuivaks talvisel perioodil. Siis näib peaaegu võimatu säravat jumet saada. Ent probleemile on siiski lahendus:

  • Esmalt loomulikult niisuta, niisuta ja veel kord niisuta. Vali meigieemaldus ja näohooldus, mis on mõeldud tundlikule ja kuivale nahale. Kanna paar minutit enne meigi tegemist näokreemile veel lisaks meigialuskreemi. Lase tooodetel imenduda ja alusta meigiga. Kasuta rikkalikku silmakreemi ja poputa end seerumitega.
  • Kanna jumestuskreemi peale pintsli abiga. Hoia peite- ja jumestuskreem toatemperatuuril ja kanna neid peale pintsli abil. Tee pigem suunaga allapoole pintslitõmbeid, nii et nahk kestendama ei hakkaks. Kui vajad rohkem katvust, vajuta pintsliga toodet nahale. Pintsliga teed nahal õrna massaaži ja ei ärrita nahka. Soovi korral võid jumestuskreemi sisse segada niisutavat kreemi.
  • Kasuta kreemjat põsepuna ja lauvärvi. Kanna õhuke kiht sära sisaldavat kreemja koostisega põsepuna põsesarnadele. Kasuta taaskord pintslit, et saada võimalikult loomulik tulemus.
  • Viimaks kasuta imeõhukese koostisega puudrit. Selleks, et jumestus püsiks, kanna puudrit laia pintsliga vaid sinna, kus seda vajad. Vali võimalikult õhukese koostisega puuder.
  • Kui soovid silmi rõhutada, siis vali vedela koostisega lainer. Kuival silmalaul võib tavaline silmapliiats jääda ebaühtlane ja tekitada kuivust juurde. Eelista vedelat lainerit. Kui soovid ripsmeid värvida, väldi veekindlat tušši, need kuivatavad tihtipeale ripsmekarvu. 
  • Kanna kaasas niisutavat näospreyd, et esimese kuivustunde juures oma nahale mõnus niiskusepilv lasta.

 

On sul hea nipp kuiva naha jumestuse jaoks?

 

Mari Ojasaar