Kuidas oma silmad suuremaks muuta

Kuidas oma silmad suuremaks muuta

      Kes meist ei sooviks suuri, kauneid hirvesilmi? Selliseid, millesse vaataja lausa ära uppuma kipub? Kõike muud on meigiga suhteliselt lihtne suurendada või visuaalselt väiksemaks muuta, kuid kuidas toimida silmameigi puhul? Millised on nipid, et saavutada visuaalselt suuremad silmad kiiresti?

Kes meist ei sooviks suuri, kauneid hirvesilmi? Selliseid, millesse vaataja lausa ära uppuma kipub? Kõike muud on meigiga suhteliselt lihtne suurendada või visuaalselt väiksemaks muuta, kuid kuidas toimida silmameigi puhul? Millised on nipid, et saavutada visuaalselt suuremad silmad kiiresti? Mis tooteid ja kuidas kasutada?

 

 

1. Highlighter

Visuaalselt suuremate silmade saavutamiseks kasuta kulmuluul higlighterkreemi – või puudrit, hästi sobib ka hele, šampanjavärvi metallik – lauvärv.

 

2. Hele lauvärv

Kanna heledat, soovituslikult helkivat, mitte matti lauvärvi silma sisenurgas – see nipp avab silmad ja kui ülejäänud silmameigi teed tumedamates toonides, annab hea, efektse kontrsti.

 

3. Lainer

Kui teed lainerijoont, olgu siis paksemat või peenikest, tõmba lainerijoon kindlasti silma välisnurgast veel veidi edasi, suunaga üles poole. Silma naturaalses pikkuses lainer võib isegi vastupidist efekti anda, olenevalt muidugi silma kujust.

 

 

Buduaar