KUIDAS PANNA OMA RIPSMED jõulisemalt kasvama?

KUIDAS PANNA OMA RIPSMED jõulisemalt kasvama?

Täpselt nii nagu iga naine soovib omada tugevaid ja elujõulisi juukseid, unistatakse ka pikkadest, kaardus ripsmetest. Kui neid aga valesti hooldada või hooldusest sootuks ilma jätta, pärsime nende kaunist välimust ning põhjustame oma ripsmete  võimalikku hõrenemist.

Täpselt nii, nagu iga naine soovib omada tugevaid ja elujõulisi juukseid, unistatakse ka pikkadest, kaardus ripsmetest. Kui neid aga valesti hooldada või hooldusest sootuks ilma jätta, pärsime nende kaunist välimust ning põhjustame oma ripsmete võimalikku hõrenemist. Tugevaid ja pimestavalt kauneid ripmseid on võimalik saavutada ka väga naturaalsel moel ning olulisi rutiine järgides. 

 

1. Eemalda alati enne magamaminekut silmameik 

On väga oluline, et meigi silmadelt igal õhtul eemaldaksime ning teeksime seda väga õrnalt ning hoolikalt. 

2. Ära kasuta väga sagedasti ripsmekoolutajat

Igapäevaselt ripsemkoolutaja kasutamine muudab ripsmed nõrgemaks ning võib soodustada nende väljalangemist.

3. Anna oma ripsmetele väike paus

Ideaalis peaksime võimaldama oma ripsmetel puhata kõiksugu meigist ning ripsmetuššidest, kuna paratamatult need tooted mingil määral nõrgestavad ripsmeid. Vähemalt paaril päeval nädalas ära lihtsalt kanna meiki!

4. Kasuta kastroolõli ripsmekasvu stimuleerimiseks

Kui lisada kastroolõli õhtul enne magamaminekut oma ripsmetele ning hommikul ärgates see koheselt maha pesta, stimuleerime oma ripsmete kasvu. Võib tunduda hämmastav, kuid see soodne toode pidavat tõepoolest ripmetele kui külluseeliksiir mõjuma. Efektiivne alternatiiv on ka E-vitamiin.

5. Toida ja niisuta oma ripsmeid aaloega. 

Aaloe on järjekordne naturaalne koostisaine, mille abil oma ripsmekasvule hoogu juurde lisada. Temas leidub hulganisti toitaineid ja vitamiine, mis soodusatavad seda, et ripsmed kiiremini kasvama hakkaksid. Lisa puhta ripmsetušiharjaga väike kogus aaloegeeli oma ripsmetele ning jäta mõjuma kogu ööks. 

Ole ilus!

 

Allikas: beautyandtips.com