Kuidas pidude hooajal eriti hea välja näha?

Kuidas pidude hooajal eriti hea välja näha?

Tahad jõulupidudel suurepärane välja näha? Siin on sulle lihtsad nipid, kuidas oma välimus eelarvet lõhki ajamata glamuursemaks muuta.

Tahad jõulupidudel suurepärane välja näha? Siin on sulle lihtsad nipid, kuidas oma välimus eelarvet lõhki ajamata glamuursemaks muuta.

Vali kuld!
Lihtne kuldkee suudab ka kõige igavama riietuse hetkega jalustrabavaks muuta. Kaunis kuldne ehe lisab kandjale sära ja sobib pühade meeleoluga nagu valatult. Kuid jäta meelde, et vähem on rohkem! Selle asemel, et end pealaest jalatallani kulla ja karraga ehtida, vali hoopis üks efektne ehe. Olgu see siis käevõru, sõrmus või kaelakee.

Tõmba tähelepanu!
Vali üks silmapaistev riietusese või ehe. Kõik ülejäänu võiks ja peakski tagaplaanile jääma. Näiteks on suurepäraseks valikuks klassikaline must kleit ja lihtsad kingad, mille juurde saad lisada efektse kaelakee, prossi või käekoti. Paljud arvavad ekslikult, et kõik peab pühade ajal olema uus ja kallis. Detailidele tähelepanu pööramine annab aga palju rohkem juurde. Sellel hooajal on lilled suureks hitiks. Miks mitte lisada oma väikesele mustale kleidile efekti juustesse kinnitatud lillega? Selline detail paneb inimesed sulle järgi vaatama, kuid ei tekita pangakontole suurt kahju.

Eksperimenteeri meigiga!
Ükskõik, kas tegemist on Twiggylike ripsmete, veinipunaste huulte või klassikalise suitsusilmaga – meik suudab sinu välimust täielikult muuta. Kui otsustad dramaatilise silmameigi kasuks, siis peaks kõik ülejäänu võimalikult tagasihoidlikuks jääma. Jäta sel puhul huuled võimalikult loomulikuks. Ära pinguta üle ka põsepunaga!

Anna juustele uus hingamine!
Suurepärane soeng ei pea alati suurt juuksuriarvet tähendama. Kõik, mida pidude hooajal vajad, on mõned lihtsad nipid. Klassikaline ülespandud soeng vajab ainult natuke juukselakki, paari klambrit ja head fööni. Kui tahad aga suuremat muutust, siis kuidas oleks näiteks tukaga? Pikkadesse juustesse tuka lõikamine võib sinu välimust täielikult muuta. See on stiilne ning tõmbab tähelepanu silmadele ja põsesarnadele.

Allikas: company.co.uk

Kairit Kütt