KÜTKESTAV AKSESSUAARITREND, mis muudab su jõulupeod graatsiliseks

KÜTKESTAV AKSESSUAARITREND, mis muudab su jõulupeod graatsiliseks

Jõulukuu on alanud ning seetõttu tuntakse  soovi sättida end eesootavateks pidulikeks koosviimiisteks ja üritusteks tavapärasest veidikene erilisemat meeleolu tekitavasse stiili. Olenemata sellest, kas ees on ootamas mõni tagasihoidlik peokene sõprade seltsis või hoopiski esinduslik ja glamuurne uusaastaball- teatud trende võime oma imedeagea kaasata mõlemil juhul.

Jõulukuu on alanud ning seetõttu tuntakse soovi sättida end eesootavateks pidulikeks koosviibimisteks ja üritusteks tavapärasest veidikene erilisemat meeleolu tekitavasse stiili. Olenemata sellest, kas ees on ootamas mõni tagasihoidlik peokene sõprade seltsis või hoopiski esinduslik ja glamuurne uusaastaball, teatud trende võime oma imedeaega kaasata mõlemal juhul.

Kõrgmoe graatsiad näitavad teed, kuidas ning millises suunas võiks oma sammud seada. Muinasjutulisus ning imedemaast inspireeritud sätendavad, sügavates toonides või sootuks pastelsed printsessikleidikesed on need, millest võiks iga naine sel aastal lähtuda. Aksessuaarivaldkonnas langeb aga suur rõhk peakaunistustele, mis valdavas osas söandavad olla just kuldsetes toonides, sügavlillade, punaste või hoopiski valgete  pärlidetailidega.Teemas on Bütsantsist, Vana-Kreekast ja Roomast inspireeritud peavõrud ja klambrid, mis oma aegumatu ja graatsilise iluga lihtsalt kütkestavad.  

Dolce&Gabbana

Elie Saab 

 

Milline aksessuaar paneb sinul südame kiiremini põksuma?