Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

KUTSE: Šikk meelerännak elegantsusesse

Buduaar

Oled Sa kunagi kogenud moodi kõige oma viie meelega?
Viis vägevat naist ootavad Sind 5. mai õhtul kell 5 Tallinn Desing House-is spetsiaalselt selleks õhtuks loodud kontseptsiooniga.
Tule ja raputa endalt maha päevased sündmused ning astu majja, mis on täis disaini.

Tule ja lase silmal puhata imelisel loomingul, nuusuta erakordseid aroome, maitse kodumaiseid veine, tunneta erinevaid materjale oma nahal ning kuula oma sisehäält mis ütleb“ Ma pean selle saama!“
Viis vägevat ja ettevõtlikku naist esitlevad oma uusimat loomingut: nahast kotte ja aksessuaare, pärltikanditega kleite, sulgedest peakaunistusi, looduslike aroome ning Eesti veine.
Toimub brändide tutvustamine ja veinide degusteerimine meeleolukas atmosfääris. Kohapeal saad tutvuda ja kaasa osta disainerite uusimat loomingut, ainu eksemplare, mis on otse maha astunud Tallinn Fashion Week moelavalt. Kevadiselt värskeid koduaroome ning tellida võrgutaivaid maitseid.


Anneli Valtin: WALTIN kaubamärgi südameks on ehtsast nahast kotid. Stiilsed ja ajatud WALTIN kotid väljendavad kandja isikupära, seda erilist „miskit“, mis teeb Sinust Sinu. Kotid mis saadavad Sind igapäevastes toimetustes ning püüavad pilku pidulikel sündmustel.
WALTIN väärtustab aeglast moodi. Iga väiksemgi nahatükike saab osaks käekotist, ehtest või koduaksesuaarist. Kogu looming valmib Eestis kohalike meistrite käe all väikekollektsioonidena kes annavad igale tootele erilise nüansi.

Kristen Terasmaa-Labo: Ruth Terras brändi üdini looduslikud aroomid on inspireeritud ajast ja päeva pisikestest hetkedest.
Sule silmad ja saa osa rahulikest ja loomulike aroomidega, mis aitavad Sul hommikul ärgata, pealelõunal tegusad olla, õhtul päevale punkti panna ning öösel unne suikuda.

Ruth Terras: auto- ja kodulõhnastajad, eeterlikud õlid ning küünlad on loodud saatma Sind läbi päeva, loomulikult.

Siret Esko: Siret Design kõrgmoest inspireeritud filigraansete pärltikanditega ajatud ja klassikalised rõivad muudavad Su igapäevase riietuse unustamatuks. Siret Desing paneb kokku Haute Couture tikandite ajatuse igapäeva riietuse praktilisusega.
Graafilise kunstniku pilgu läbi disainitud originaalsed tikandid on sündinud 22 aastase tantsukleitide tikkimise kogemusest.

Kaie Kuuler: QLR Disain eksklusiivsete peakaunistuste ehk fascinatorite seast leiab enda lemmiku nii välja peetud šikk daam kui ka pöörane ja glamuurne peoloom. Olles ise kirglik fascinatorite austaja, tahab autor seda lõbu pakkuda ka Sulle. Ja usu – hea tuju on garanteeritud nii Sulle kui ka teistele. Üks mis kindel - komplimente sajab ja märkamatuks Sa ei jää.

Tiina Kuuler: Veinivilla on Lahemaa serval asuv vegan-sõbralik puuvilja- ja marjaveinitalu, kus kogu kasutatav tooraine on pärit Eesti maa pinnalt.
Veinimaja stiiliks on kujunenud puhta mahla kasutamine, et säilitada võimalikult autentsed looduse maitsed. Veini pudelitest võid leida ka ürte ning teisi ebatavalisi maitseid, kuid üks mis kindel, seal pole tilkagi lisatud vett.


Õhtu lõpus loosime välja õnnelikud, kelle meelerännak kestab veel....
Kogu õhtut aitab jäädvustada Buduaar.


Rohkem infot viie vägeva naise tegemiste kohta leiad:
WALTIN https://www.facebook.com/waltinbags
Ruth Terras https://www.facebook.com/RuthTerras
Siret Design https://www.facebook.com/SIRETDesign
QLR Disain https://www.facebook.com/QLR-disain-1870375429945520
Veinivilla https://www.facebook.com/veinivilla

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando