KUULSUSED JA NENDE LAPSED näitasid Mummu-bear’i. Võitja selgunud!

KUULSUSED JA NENDE LAPSED näitasid Mummu-bear’i. Võitja selgunud!

Laupäeval, 20. veebruaril toimus Manna la Roosas kodumaise moebrändi Mummu-bear moeshow, kus Monika Tuvi, Egle Eller-Nabi, Anni Rahula, Evely Ventsli ning teised  kaunid modellid näitasid uusi karusnaha moetrende. Modellid kandsid Mummu-beari veste, kasukaid ja mütse ning Iris Janvieri õhtukleite.

Laupäeval, 20. veebruaril toimus Manna La Roosas kodumaise moebrändi Mummu-bear moe-show, kus Monika Tuvi, Egle Eller-Nabi, Anni Rahula, Evely Ventsli ning teised kaunid modellid näitasid uusi karusnaha moetrende. Modellid kandsid Mummu-beari veste, kasukaid ja mütse ning Iris Janvieri õhtukleite.

Pisikeste modellidena astusid teiste hulgas üles ka Monika Tuvi poeg Samuel ning Egle Eller-Nabi tütar Renata. Väikesed modellid kandsid Mimi disaini riideid. 

Mummu-bear on kodumaine bränd, mis on keskendunud karusnahast moetoodete loomisele ning mille disainis on klassikale lisatud moodne ja tänapäevane twist. Populaarsemad tooted on vestid, kasukad ja karvamütsid ning alates sellest hooajast on tootevalikus ka beanie-müts karusnahast tutiga, mis on hetkel tänavamoes kuum trend.

 

 

Vaata ka superlahedat pildigaleriid moe-show‘st: