Kuum modell: Kendall Jenner: GALERII!

Kuum modell: Kendall Jenner: GALERII!

Kendall Jenner (18) on Kardashiani-klanni noorem õde. Tuntuks sai ta pere realityshows ‘Keeping up with the Kardashians’, kust ta kuuldavasti peagi lahkub. Kas lahkumise põhjuseks võib olla küsitav tõsiseltvõetavus modellina? Seda võime vaid oletada.

Kendall Jenner (18) on Kardashiani-klanni noorem õde. Tuntuks sai ta pere realityshows ‘Keeping up with the Kardashians’, kust ta kuuldavasti peagi lahkub. Kas lahkumise põhjuseks võib olla küsitav tõsiseltvõetavus modellina? Seda võime vaid oletada.

Kes oleks osanud arvata, et Kardashianide perest keegi tuntud runway modelliks saab? Juba 14aastasena kirjutas Kendall alla modellilepingule agentuuris Wilhelmina. Esimene töö oli Kendalli jaoks kampaania populaarsele, mujal maailmas hästi tuntud kiirmoebrändile Forever 21. Teda on pildistatud Teen Vogue ja Vogue Paris’i jaoks. Kendall on modellitööd teinud juba sellistele suurtele nimedele nagu Marc Jacobs, Sherri Hill jpt. Tal on endanimeline küünelakiduo brändiga O.P.I. Koos oma väikse õe Kyliega lõi ta moebrändi Kendall & Kylie, mida saab muide internetist ka Eestisse tellida. Kendall valiti sel aastal tuntud meesteajakirja Maxim lugejate poolt 100 seksikaima naise hulka.

 

Triin Tulev