L´Oréal Paris esitleb: kolm neidu said uue säravama loomuliku värvitooni. FOTOD!

9 kommentaari
L´Oréal Paris esitleb: kolm neidu said uue säravama loomuliku värvitooni. FOTOD!

L´Oréal Paris ja Buduaar kinkisid kolmele loomulikku ilu armastavale noorele naisele ilusa päeva, mille lõppedes olid neiud saanud sära oma juustesse uute L´Oréal Paris Casting Creme Gloss uute karamellitooni värvidega.

L´Oréal Paris ja Buduaar kinkisid kolmele loomulikku ilu armastavale noorele naisele ilusa päeva, mille lõppedes olid neiud saanud sära oma juustesse L´Oréal Paris Casting Creme Gloss  uute karamellitooni värvidega.

Kutsusime mängus osalema naisi, kes pole kunagi oma juukseid värvinud ning soovi osalemiseks saatis ligi 100 naist. Valisime nende seast kolm kaunitari – Merlini, Aneti ja Virge. Neil seisis ees päev professionaalse tiimiga, kuhu kuulusid juuksur, jumestuskunstnik ja fotograaf. Siin näetegi nende muutumismängu tulemusi!

Päikeselisel aprillikuu päeval kohtusimegi valitud tüdrukutega kaunis kesklinna juuksurisalongis, kus juuksed värviti professionaalse juuksuri käe all L´Oréal Paris Casting Creme Gloss uute karamellitooni värvidega. Samal ajal said neiud ka kauni jumestuse, et piltidel tõeliselt särada!

Miks võiks oma loomulikke värvimata juukseid värvida? Sest L´Oréal Paris Casting Creme Gloss on välja tulnud kahe uue karamellitooni juuksevärviga, mis ei muuda värvi, vaid annab su loomulikule juuksevärvile ilusa läike ja lisab sära. Selle juuksevärvi muudab eriliseks ka see, et sa ei pea muretsema väljakasvu pärast, kuna tegemist on poolpüsivärviga, mis kulub maha 28 päevaga.

 

 

MERLIN tänab ülivahva kogemuse eest ja lisaks on tal nüüd superläikivad juuksed:

 

“Kuna tegemist oli poolpüsivärviga, siis suurimaks hirmuks oli, et juuksevärv ei muutugi, kuna tegemist on nn loomulike toonidega. Viimati värvisin juukseid 2007 aastal ning vahepeal olin värvimiselt loobunud, sest ei julgenud oma niigi üsna õhukesi juukseid rikkuda. Buduaari mäng oli minu meelest väga vahva võimalus uuesti katsetamiseks. Seda enam, et tegemist oli pool-püsivärviga ning selle kandis peale professionaalne juuksur. 

Ma pole ammu nii palju komplimente saanud kui nüüd! Juuksed läigivad ja näevad välja palju tervemad. Juuksetoon on mõnusalt kameeleon, nii et toas ei olegi nagu väga aru saada, et midagi muutunud on, aga päikese käes on juuksed hoopis teist värvi.  Kavatsen oma juukseid edaspidigi toonida ja natukene värvi oma ellu tuua! Aitäh!”

ANETT oli enne värvimist skeptiline, kuid jäi tulemusega väga rahule:

“Ootasin mõnusat kevadist värskendust, mille ma ka sain. Suureks hirmuks oli kindlasti see, et milline värv jääb ja kas ma suudan sellega üldse ära harjuda. Samuti tekitas muret juuste olukord pärast värvimist – kas värv rikub mu värvimata juukseid, kas juukseotsad lähevad katki jms. Ma pole varem värvinud, sest olen eelistanud loomulikku välimust ning olen enda loomuliku juuksevärviga rahul. 

Saatsin siiski ankeedi ära, sest leidsin, et oleks tarvis üks mõnus värskendus ja päev ilusalongis tundus selleks ideaalne võimalus olevat. Samuti lõpuks sain näha, milline ma oleksin värvitud juustega.

Olin enne juuste värvimist natuke skeptiline, kuid jäin tulemusega väga rahule! Värv sobib ideaalselt ja ka sõbrad-tuttavad kiidavad.”

VIRGE hirmuks oli värvimise tulemusena kole juuksetoon, kuid tagantjärele on ta nii värvitooni kui toreda päeva üle õnnelik:

“Väljakutse oli minu jaoks väga põnev, kuna ma polnud oma juukseid mitte kunagi enne värvinud. Mina võtsin selle väljakutse sellepärast vastu, et olen oma loomulikust juuksetoonist tüdinenud ja tahtsin midagi uut proovida. Lapsena mul juukseid värvida ei lubatud, mille üle ma hetkel ainult rõõmu tunnen ja kui vanemaks sain, siis ei soovinud seda ise teha. 

Minu kõige suurem hirm oli see, et mulle pannakse selline värv pähe, mis mulle ei sobi. Suur ootus oligi aga see, et saan terve päeva veeta toredate inimestega ilusalongis ja pildistamisel. Ja otseloomulikult oli minu suureks ootuseks uus juuksetoon, millega ma väga rahul olen. Kindlasti plaanin veel kunagi juuksevärvimist korrata! Ja kui saaks, siis kindlasti kordaks veel sellist salongi ja pildistamise päeva!” 

Ilusat kevadet koos L´Oréal Paris uue Creme Gloss karamellitooni värvidega!