Lady Gaga ei suuda enam üllatada

Lady Gaga ei suuda enam üllatada

Tulihingeline fashionista Lady Gaga ei puudu ilmselt mitte ühegi suurlinna moenädala esireast, see naine jumaldab kõike moega seonduvat ning eelistab oma võimalustele kohaselt kanda just maailma tipptegijate loomingut.

Lisaks sellele, et tema esinemiskostüümid on alati väga šokeerivad ning tekitavad kõneainet mitmete aastate jagu, oskab kitch‘i-kuninganna ka tänavapildis tähelepanu haarata. Lady Gaga puhul on rabavad outfit‘i-valikud kujunenud täiesti tavaliseks nähtuseks, see naine on meid üllatanud nii palju, et varsti enam silm ka ei pilgu. Hiljuti jäi staar oma New Yorgi korterist lahkudes silma taas kord üle võlli keeratud, kuid väga trendikas riietuses. Mustvalgegd graafilised kangad on moemaailmas hetkel vägagi kuum teema, sarnast mustrit võime märgata näiteks Emilio Pucci talvekollektsioonis, kuid trend köidab kirgi ka Valentino ning Saint Laurent’i sihtgrupi seas.

Loomulikult ei puudunud kogu kombo juurest ka ladygagalik kiiksuga detail, milleks seekord olid piraaditeemalised prillid.

Lady Gaga

Emilio Pucci / Talv 2015