Lagerfeld teeb projekti Louis Vuittoni ja Louboutiniga!

Lagerfeld teeb projekti Louis Vuittoni ja Louboutiniga!

Innovatiivse projekti – The Icon and The Iconoclasts, mis eesti keeled tõlgituna tähendab Ikooni ja Ikoonilõhkujat jaoks ühendavad jõud Karl Lagerfeld, Christian Louboutin, Cindy Sherman ja teised moeloojad. Kõik disainerid loovad koti või kohvri, millele tuleb peale Louis Vuittoni brändi märk, mille lõi Georges Vuitton oma isa auks aastal 1896.

Moebrändide Chanel ja Fendi disainer Karl Lagerfeld ühendab jõud Louis Vuittoniga. 

Innovatiivse projekti – The Icon and The Iconoclasts, mis eesti keeled tõlgituna tähendab Ikooni ja Ikoonilõhkujat jaoks ühendavad jõud Karl Lagerfeld, Christian Louboutin, Cindy Sherman ja teised moeloojad. Kõik disainerid loovad koti või kohvri, millele tuleb peale Louis Vuittoni brändi märk, mille lõi Georges Vuitton oma isa auks aastal 1896.

”Meid huvitavad inimesed, kes töötavad oma pea ja kätega, ” ütleb Delphine Arnault, Louis Vuittoni asepresident. ”Mõtlesin, et oleks põnev ja lõbus näha, kuidas teised tipp – disainerid tuntud LV logo oma loomingus kasutaksid. Tegemist on tõelise geeniuste – grupiga.” Kokku osaleb projektis kuus disainerit. Projekti eesmärgiks on tähistada Louis Vuittoni  aegumatut firmamärki.

Ootame tulemust huviga!

 

Triin Tulev