LEVANTE JA L’ELLEDUE kevadsuvised sukatrendid

8 kommentaari
LEVANTE JA L’ELLEDUE kevadsuvised sukatrendid

Millal on kõige parem sukkade kandmise aeg? Loomulikult kevadsuvel, sest siis on ilmad soojad, aga mitte palavad, ning töö kontorites, koolides ja mujal käib veel täie hooga. Kaunis kerge kleit või seelik ja sukad tõmbavad tähelepanu ja äratavad südames kevade!

Kaunid sukad mängivad hea enesetunde saavutamisel ülisuurt rolli. Nad võivad anda riietusele vajaliku lisanüansi oma värvi või mustri näol, aga ka aidata kleidi all nähtamatult figuuri korrigeerida. Mõnikord on sukkade tähtsaimaks ülesandeks hoopis üldse mitte välja paista. Head sukad lisavad enesekindlust ja enesekindlana mõjub igaüks kaunilt ja seksikalt.

Levante ja L’Elledue soovitavad sel kevadel sukkpükse erinevate stiilide ja vajaduste jaoks.

Siidõhuke klassikaline kvaliteet

Klassikaliste sukkpükste puhul tasub läbi mõelda oma vajadused ja soetada täpselt neile vastavad sukkpüksid. 

Soovite kanda madala vöökohaga riideid, mille värvli vahelt sukkpüksid paista ei tohiks? Sel juhul valige ka madala vöökohaga sukkpüksid.

Kui soovite, et sukkpükste ülaosa kõhtu õrnalt korrigeeriks, valige kõrgema vöökohaga toode.

Miniseelik? Selle juurde valige ilma üleminekuta sukkpüksid.

Lahtised kingad? Sel juhul valige ilma varbaosa tugevduseta sukkpüksid.

DENide arv näitab sukkpükste paksust. Suveks valige õhemad sukkpüksid näiteks 20 DEN.

 Invisible 20 DEN 

Ideaalsed sukkpüksid pidulikeks sündmusteks. Sukkpükste ülaosa on tugevdatud, kuid nähtamatu ning ühtlases koes figuuri trimmiv. Sääreosa on õhkõhuke. Ilma varbaosa tugevduseta – seega sobivad ka lahtiste kingadega.

 Genial 20 DEN 

Madala vöö- ja väga peene värvliosaga, ilma üleminekuta, madaltiheda õmblusega, puuvillase vahetükiga, ilma varbaosa tugevduseta sukkpüksid. Võid kindel olla, et nende sukkpükste jooned riiete alt ei paista. Kvaliteetsed ja vastupidavad.

 

 Vision 20 DEN

Siidmatid sukkpüksid topeltlükra kattega, ilma üleminekuta, madaltiheda õmblusega, puuvillase vahetükiga ja ilma varbaosa tugevduseta. 

 

 Hotel 20

Üleminekuta, puuvillase vahetükiga, tugevdatud varbaosaga, madaltiheda õmblusega pidulikud sukkpüksid. Saadaval ka suured suurused, millel on laiendav lisavahetükk.

 Summer 10 DEN

Tugevdatud ülaosaga siidise läikega väga õhukesed sukkpüksid. Ilma varbaosa tugevduseta. Ideaalsed just selliseks kevadsuviseks peoks, mille stiil nõuab sukki, kuigi tahaks juba paljasääri ja lahtiste kingadega käia.

 

 Perfect Skin 5 DEN

Ultraõhukesed sukkpüksid, mis annavad make-up efekti. Tänu unikaalsele Sideria kiule on neis sukkpükstes ühendatud 15 DEN toote vastupidavus ja 5 DEN toote välimus.

Tugev trimmiv efekt

 

 Profile 15 DEN 

Kui soovite kõhu- ja tuharaosa veidi trimmida, siis valige õhukesed sukkpüksid, mille ülaosa on säärtest 10 korda tihedama koega. Sobivad ideaalselt liibuvate ja figuuri järgivate riiete all kandmiseks. Ilma varbaosa tugevduseta ja puuvillase vahetükiga.

 

  Body Slim 20 DEN

Luksuslikud, topeltlükra kattega, pehmed, siidise välimusega ja figuuri korrigeerivad sukkpüksid. Paksem (150 DEN) sädeleva mustriga ülaosa on tugevalt korrigeeriva efekti, madaltihedate õmbluste ja puuvillase vahetükiga.

 

 A.M.A 20 DEN

Uusim ilutoodete arendus – sukkpüksid, mis üheaegselt nii trimmivad kõhtu, korrigeerivad puusi ja reisi kui toestavad tuharaid. Väga mugavad – lamedate õmblustega, mittesooniva vööosa ja puuvillase vahetükiga. Sobivad ka lahtiste kingadega, sest on varbaosa tugevduseta.

Sokid ja sukapöiad

Pükste all kandmiseks sobivad kvaliteetsed sokid. Näiteks Ritz – siidised, läbipaistvad, matid sokid elegantse ja mugava äärisega. Või Zeta – siidmatid, mittesuruva ülaääre ja tugevdatud varbaosaga sokid.

Kui isegi sokid on liiast, aga kingi paljaste jalgadega kanda ei soovi, aitavad sukapöiad. Levante valikus on pöiad Steps.

Seksikas õhuke sukk

 Stay-up

Kitsa silikoonpitsiga klassikalised sukad igaks päevaks – tunnete end neid kandes kontoris hoopis teistmoodi kui sukkpükstega!

 Vanita 15 DEN

Kui soovite maksimaalselt seksikas välja näha ja seda mitte ainult peol, vaid ka afterparty‘l või after-afterparty‘l. Laia 10 cm silikoonpitsiga, hästi vastupidavad pidulikud õhukesed sukad.

 Vanessa 20 DEN

Ajatult stiilsete naiste kõrgem pilotaaž – siidmatid õhukesed sukad, kandmiseks päris sukahoidjaga.

Stiilsed mustrid kevadmoest

 

Levante moekollektsioonist

Kauni võrgumustriga sukkpüksid, mis muudavad muidu soliidse riietuse veel soliidsemaks, julgemale lahendusele aga lisavad veelgi hoogu juurde.

 Levante moekollektsioonist

Väga erilised seksikad sukahoidjaimitatsiooniga sukkpüksid kelmikatele preilidele ja daamidele.

Levante ja L’Elledue sukad on müügil Tallinna ja Tartu kaubamajas, Järve, Kadaka, Pirita, Torupilli Selveris, Prismades, Tallinna Westmani äris, Saaremaa Kaubamajas, Viljandi Kaubamajas, Põlva Kaubamajas, Võru Kaubamajas, Kohtla-Järve kaupluses Sandra jt hästivarustatud kauplustes ning internetipoes Siidisukk.ee

Levantel ja L’Elleduel on Facebookis fännileht, kus jagatakse infot sukkade, trendide ja sooduspakkumiste kohta ning korraldatakse auhinnamänge. Hakka fänniks ja võida!

Pregu kohe aga võta osa meie vastamismängust ja võida 5 paaari kvaliteetseid Levante sukakaid! KLIKKA SIIA