LISATUD FOTOD: uskumatu, mis maailma ilusaimast lapsest saanud on!

Ilmselt paljud mäletavad 6aastast neiut nimega Thylane Blondeau, keda aastaid peeti maailma kõige ilusaimaks lapseks ning kellest kirjutasid meediaväljaanded üle kogu maailma. Tänaseks on sellest neiust sirgunud 16aastane vapustavalt kaunis modell.

Ilmselt mäletavad paljud kuueaastast neiut nimega Thylane Blondeau, keda aastaid peeti maailma kõige ilusamaks lapseks ning kellest kirjutasid meediaväljaanded üle kogu maailma. Tänaseks on sellest neiust sirgunud 16aastane vapustavalt kaunis modell.

Thylane alustas modellindusega, olles vaid nelja-aastane, ent täna, olles juba teismeeas, liigub ta moemaailmas kiirteed mööda tippu.

Prantsuse päritolu neiu on küll vaid 168 sentimeetrit pikk, kuid tema erakordsed näojooned on talle toonud lugematul arvul pakkumisi ning tänu sellele soovitakse teda ka moelavale, kuhu enamasti alla 176 sentimeetri pikkuseid neiusid üldse ei valita.

Hetkel teeb Thylane kaasa Londoni moenädalal, esitledes maailmakuulsate disainerite loomingut ning sellele eelnevalt astus ta nädal aega järjest lavale Milanos ning veel enne seda New Yorgis. 

Michael Kors, Dolce & Gabbana, L’Oréal ja Tommy Hilfiger on vaid üksikud nimed, kes kõik on Thylane enda tooteid reklaamima valinud.

Thylane Instagrami kontot, millel on peagi lausa kaks miljonit jälgijat, näed siin