MEHI RÕÕMUSTAV jõulukink – Braun pardel

MEHI RÕÕMUSTAV jõulukink – Braun pardel

Jõuluaeg on lähenemas, mis tähendab paljudes peredes kodude kaunistamist, kuuse tuppatoomist, jõuluroogade valmistamist ja oma lähedaste ja sõpradega ühist söömist ning ka jõuluvana külaskäigu ootust. Kuna jõulumehel on sel perioodil palju tegemist, et kõik head lapsed saaksid kingitustega premeeritud, siis täiskasvanud inimeste kingipakkide tegemisel on teretulnud nende lähedaste abi. 

Naisperele on kingitegemine tunduvalt lihtsam, sest nemad on avatumad ja jutukamad oma soovide ja eelistuste osas. Aga mida kinkida mehele, kes saaks justkui isegi oma vajaminevad ostud tehtud ja kes lihtsast väikesest nunnust vidinast tõenäoliselt lugu ei pea?

Siiski on üks kõikidele meestele igapäevaselt vajalik asi, mis kingipakki avades toob kindlasti ka neile sära silmadesse. Selleks on nende põsekarvadest vabanemiseks vajalik, mugavalt kasutatav ja aega kokkuhoidev elektriline habemeajamispardel. Braun pardlid on läbi aegade olnud ühed ostetumad pardlid tänu nende kvaliteedile ja töökindlusele, suurele valikule ning pidevalt täiustuvale tehnoloogiale. Ühesõnaga, kui sa soovid oma kallimale, vennale, noorukiikka jõudnud pojale või isale teha praktilist ja kauakestvat jõulukingirõõmu, siis tee tutvust Braun’i pardlivalikuga ja leia see kõige sobivam mudel just sellele inimesele. 

Braun on maailmas üks tuntumaid pardlitootjaid, kelle tooteid iseloomustab parim kvaliteet ja tootevalik ning kus leidub sobiv pardel igale mehele.

 

Kui ta on äärmiselt ambitsioonikas mees, kes lepib vaid parimaga, siis soovituseks oleks pardel Braun Series 7.

Läbimurdeline Sonic-tehnoloogia kohandab automaatselt raseerimistugevust olenevalt habeme tihedusest, nii et tulemuseks on ülimalt põhjalik ja mugav raseerimine vähemate tõmmetega.

 

Kui talle meeldib tehnoloogiliste uuendustega kaasas käia, siis sobiks  kingituseks pardel Braun Series 5.

Tõhus raseerimine ka ilma tugeva surveta nahale. Uus PowerDrive mootor on 20% võimsam ja aitab kiiresti raseerida ka ülitihedaid karvu.

Kui ta on meheikka jõudmas meesterahvas, siis oleks parimaks valikuks UUS Braun Series 3.

Noorele mehele soovitame esimeseks tööriistaks taskukohast Braun Series 3 pardlit, mille mudelid on läbinud disainiuuenduse ja saadaval nüüd kolmes moevärvis. 

 

Kõikidele moodsatele meestele sobiks aga

Braun CoolTec.

Maailma esimene jahutava tehnoloogiaga pardel. Tänu sellele võib raseerimisjärgse nahaärrituse igaveseks unustada! Sobib tundliku nahaga mehele.

 

Kui ta on mees, kes armastab oma praegust look’i, mis on pisut karvasem, siis kingi talle Braun cruZer beard&head.

Braun habeme- ja juuksetrimmeritel on võimas topeltakusüsteem, mis teeb isegi tugevate habeme- ja juuksekarvade lõikamise lihtsaks. Selle pardliga on lihtne väga täpselt stiliseerida nii habet kui ka piirata oma juukseid.

Kõik Braun pardlid on võrkpeaga. Võrreldes rootorlõikesüsteemiga raseerib see kõik näo osad perfektselt ja maksimaalse täpsusega. 

Koostöös Braun’iga viime läbi ka ühe lõbusa testi ja lisaks meelelahutusele kingib Braun ühele osavõtjale ära ühe neist eelnimetatud pardlitest. 

Võta testist osa SIIN.

Kus Braun tooted müügil on, saad teada lehelt www.braunkingitused.ee.