Reklaam sulgub sekundi pärast

MEIGIBRÄND BLINC TEEB IMESID! Hüvasti, punetavad ja vett jooksvad silmad!

“Pea 9 aastat tagasi olin pidevalt otsingutel, et leida enda jaoks sobivad meigitooted. Mul on nimelt väga kergesti ärrituvad silmad ja samuti tundlik nahk. Niisiis avastasin enda jaoks brändi Blinc  olin esimest ripsmetuššist täiesti rabatud, mu silmad ei hakanud sügelema ja mis kõige parem  eemaldamiseks oli vaja kõigest sooja vett ja kerget survet, ning silmameik oligi näolt kadunud,” räägib kosmeetik ja Blinc'i ametlik maaletooja Karin Sool. 

"Kasutasin juba aastaid ainult Blinc kosmeetikat ja tänu mu kogemusele lisandus aina enda tuttavaid ja sõbrannasid, kes hakkasid samuti seda brändi armastama. Siit sündiski mõte hakata Blinci maaletoojaks.” 

Nii saigi aastal 2014 asutatud BeBeautiful veebipood. Erilistena tooks Karin välja top 3 toodet, milleks on Blinc Eyeliner, Amplified Mascara ja  Blinc Liquid Eyeliner Pen.

Brändi Blinc tootevalikust leiab terve rea imelisi silmameigivahendeid, mis peavad vastu igas olukorras  100% veekindlad, ei määrdu ega lähe laiali, parabeenivabad, ei sisalda vaha ega õlisid, ei ole testitud loomadel ja mis kõige suurem boonus: enamus tooteid eemaldub kõigest sooja vee abil, ei mingit hõõrumist ega naha ärritamist!