Meigikunstnik Merlin Nigul avab näituse “Sära nagu teemant”

Meigikunstnik Merlin Nigul avab näituse “Sära nagu teemant”

Meigikunstnik ja kosmeetik  Merlin Nigul koostöös fotograaf Maksim Toomega avavad 6. septembril Butterfly Lounge’is näituse “Sära nagu teemant”. Õhtut juhib Iris Tomson ja esineb Tšiilist pärit muusik Menphis Brown. Pildid jäävad Butterfly Lounge kaunistama kuni 5. oktoobrini.

Meigikunstnik ja kosmeetik  Merlin Nigul koostöös fotograaf Maksim Toomega avavad 6. septembril Butterfly Lounge’is näituse “Sära nagu teemant”. Õhtut juhib Iris Tomson ja esineb Tšiilist pärit muusik Menphis Brown. Pildid jäävad Butterfly Lounge kaunistama kuni 5. oktoobrini.

Näitusel on väljas kaheksa säravat pilti. Igaüks neist on omapärane ning kannab endas erinevat teemat. Piltidel on kasutatud rohkelt Swarovski kive ja pildid on inspireeritud iguaanidest, indiaanikultuurist, glamuurist, lilledest, õhupallidest, tulest ning jääst.

Idee näituse korraldamiseks sai Merlin oma sõpradelt, kes on aastaid huvi tundnud Merlini fantaasiameikide vastu ning soovinud tema annet näituse näol imetleda. Merlin on lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli (CIDESCO diplom), International Make Up Center’i ja Eesti Meigikunstnike Ühenduse meigikooli.

Merlini tuntuim töö on messi Ilus Sõnumi eelmise aasta reklaampilt “Paabulind”.

“Sära nagu teemant” näitusetööde autoriteks on peale meigikunstnik Merlin Niguli veel fotograaf Maksim Toome ning Pikk 40 Ilusalongi juuksurid Teele Viira, Egle Rohila ja Reelika Eljas.

Modellideks on kaunitarid Iris Tomson, Daniela Zivel, Sonya Christina Tomson, Liisa Karjahärm, Laura Valk, Annika Kallis, Birgit Jõgeva ja Viktoria Sergina.

Õhtu jooksul loositakse välja palju kingitusi.

Pilte Merlini tehtud töödest saab vaadata siit!