MEIGITRENDID sügis 2015

Sügisesed meigitrendid kipuvad küll igal aastal teatud määral korduma, kuid ometigi on alati ka midagi uut, millega oma ilule sära lisada. Heida pilk peale, millised on käesoleva aasta sügise kõige trendikamad meigid. 

 

 

Vampiiripäevikud

Õhtud muutuvad järjest pimedamaks ja ööd pikemaks, päevavalgus on omandanud teistmoodi tähenduse. Aasta süngeim aeg on kohe-kohe saabumas ja temaga koos ka selle sügise tredikaimad musihuuled, mis muudavad su otsekui tegelaseks mõnest vampiirifilmist. Küps kirsipunane, tume ploom ja isegi must on need huulepulgatoonid, mis võiksid leida tee sinu kosmeetikakotti. Äärmuslik, kuid julge ja ülimalt stiilne valik!

Käes on pronksiaeg

Metalsed lauvärvid ei ole viimaste aastate meigitrendides midagi uut, kuid sel hooajal on meigikunstnike lemmikuks kulla ja hõbeda asemel hoopiski pronksikarva varjundid. Võime kindlad olla, et selline toonivalik sobib ideaalselt nii sügisesteks pidudeks kui ka igapäevaseks kasutamiseks.

Graafilised silmad

Selle hooaja üheks tähelepanuväärseimaks meigiks moelavadel on graafilised silmad. See trend varieerub vintage-stiili rangest kassisilmast ülimodernse geomeetriani. Võtmesõnadeks on korrektne ja suur joon ning mida julgem, seda uhkem!

Sassis ripsmed

On meigitrendid, mis kordavad end hooajast hooaega, ja meigitrendid, mis tulevad selleks, et vaid viivuks šokeerida. Üheks selliseks võime ehk pidada ka „sassis ripsmete” meiki, mis Milano moenädalal end järjepidevalt ilmutas. Jääb mulje, justkui oleks ripsmetušš ülivõrdes laiali määrdunud ning ülemised ripsmed silmalaugusid puudutanud. Tuleb tunnistada, et kohati näeb see intrigeeriv meik väga veetlev välja ning kes teab, ehk võime selliseid silmi varsti hoopiski tänavapildis või peosaalis kohata.

Punapõseke

Võid julgelt oma päikesepuudri sahtlipõhja heita, sest käes on sügis ja sel aastal võidutsevad meigimaailmas põsepunad. Suvel päikesest ammutatud pruun jume hakkab tasapisi tuhmuma ja selleks, et tuua välja kahvatuma näo kaunis pale, sobib ideaalselt palgeile puistata virsikukarva või roositoonis põsepuna.

Varjudemäng

Dramaatiline ja seksikas suitsusilm on olnud läbi aegade üheks levinumaks runway meigiks kui ka enamiku naiste soosituim valik peole minnes. Sel sügisel soovitavad meigikunstnikud varjudega eriliselt mängida – hajutada seni, kuni enam hajutada ei anna. Tulemuseks on ülimalt intensiivne, kuid siiski pehmena mõjuv ja veetlev suitsusilm.

Südaöine sügis

Kujutle end tuulisesse ja külma lossiparki, kus valitseb täielik pimedus, ainsaks valgusallikaks pilve tagant piiluv Kuu. Just selline võiks olla ka sinu küünelakitooni valik. Selle sügise üheks trendiks on must läikiv küünelakk, millele võiks lisada särtsu näiteks hõbedaste kaunistuste näol.

Modernne prantsuse maniküür

Prantsuse maniküüri võib pidada aegumatuks klassikuks ilutrendide maailmas. Kas leidub naist, kes ei jumaldaks seda elegantset ja imetlusväärset tehnikat? Nagu kõik aegumatud stiilid, nii on ka prantsuse maniküür läbinud väikese uuenduse ja sel hooajal võime näha moepildis modernses võtmes graafiliste elementidega täiustatud küüsi.

 

Tekst: Liisa Tupits

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar sügis 2015