Ilu ja mood

toob teieni Zalando

MERLYN UUSKÜLA avaldab elu suurima iluapsu: see oli kõige halvem otsus üldse

Buduaari ajakiri

Foto: Laura Nestor

Muusik Merlyn Uusküla usub, et inimese teeb ilusaks südamega elamine, kui ollakse enda valikutes südamehäälega kooskõlas. Ent halba ei tee ka kvaliteetsed ja püsivad nahahooldus- ja jumestustooted, mida laval esinedes ikka ja alati tarvis läheb.

ÄRKAN hommikul veidi enne üheksat ja äratan siis üles ka enda pojakese, kes on emme moodi suur unimüts. Tavaliselt võtan natuke aega hommikuseks müramiseks ja kallistamiseks koos lapsega ning siis sõltuvalt päevast, kas jääme koju ja sööme koos hommikusööki või läheb laps hoidu. Mulle meeldib, kui hommik on rahulik ja ei pea kuhugi kiirustama.

PÄEVA ALUSTAN tavaliselt kahe tassi kohviga. See rituaal on mul olnud vist juba ligi 20 aastat.

ÕHTU LÕPETUSEKS käin ma alati duši all. Mulle meeldib see tunne, kui pesed möödunud päeva endalt maha, et minna uuele päevale puhta tunde ja energiaga vastu. Mulle on õhtune dušš kuidagi lõõgastav ja teraapiline, kus teen tihti mõttes ka uue päeva plaane.

MEIGIRUTIIN on minu jaoks esmalt kvaliteetne näokreem alla ja hea jumestuskreem peale, see on kogu meigi alus ja minu jaoks kõige olulisem. Kui nende kahega on midagi valesti, ei löö ka mu nägu särama. Baas, millele jumestust luua, peab olema kvaliteetne ja hea.

KUI VAATAN PEEGLISSE, MEELDIVAD MULLE ENDA JUURES ENIM silmad. Inimese silmades peitub kogu maailm.

MINU LEMMIK ILUHARJUMUS on see, et alati tuleb meik maha pesta, ükskõik, kui väsinud sa ka poleks. Öö läbi meigiga magamine on näonahale väga ummistav ja kurnav ning ei anna nahale võimalust hingata ja puhata.

VIIMATI OSTSIN ENDALE Babor mask-näokoorija, 2in1, mis on minu meelest väga hea toode. Üldiselt ei ole mitu ühes tooted väga head, aga seda maski tõesti kiidan – teeb mõlema töö ära.

SUURIM ILULEID on Sephora permanent matt huuleläige, mis ei lähe laval olles laiali ja millele saab alati kindel olla, et isegi pärast paari tundi püsib värv peal.

KÕIGE HULLEM, MIDA ILU NIMEL OLEN TEINUD on keemilised lokid. Ma ei saa siiani aru, kuidas ma kunagi sellist asja tegin. Olin vist 19–20-aastane ja tuli spontaanne mõte, et teeks keemilised lokid ja siis olin juba juuksuris, teadmata, mida see tähendab ja mis siis saab, kui need välja kasvama hakkavad. Väljakasvatamisega pidin üle aasta tegelema – kõige halvem otsus üldse!

STRESSIGA VÕITLEN loodusesse mineku või spaaga. Kui ilm lubab, teen päeva looduses, kui aga ilma ei ole, aitavad mind alati veeprotseduurid. Üldse on naistele vee-element väga soovitatud, kuna naisenergia peab olema voolav ja veega kontaktis olemine aitab voolavust endas paremini luua.

MINU KÖÖGIKAPIS LEIDUB ALATI tükike gourmet-juustu, sest mulle väga maitseb juust.

MINU SÄRA SALADUS on see, et ma proovin elada otsustes ja tegudes läbi enda südame. Kui teed elus valikud läbi südame, paneb see inimese särama viisil, mida pole võimalik saavutada ainult mõistusega otsuseid tehes. Südame ja mõistuse valiku saab igaüks ise teha, kui ta seda soovib.

VIIMATI KÄISIN ILUSALONGIS Sinine salong SPA, mis on mega salong, kus tunned, et oled heades kätes ja sinu eest hoolitsetakse hästi. Proovin käia salongis vähemalt iga kahe kuu tagant, vahel mõtlen, et võiks isegi tihedamini.

Ilu ja mood

toob teieni Zalando