Mida kulmukuju sinust paljastab: vastab ekspert!

Mida kulmukuju sinust paljastab: vastab ekspert!

Mida paljastavad kulmud meie kohta? Feng shui ekspert Priya Sher usub, et ainuüksi inimest vaadates on võimalik tema kohta kõik välja lugeda! Mis kulmudesse puutub, siis Priya sõnul peegeldavad kulmud meie südant, seksuaalset energiat, suhet oma partneriga, suhteid oma lähedastega ning võimekust, andekust ja iseloomu. Allpool on välja toodud Priya Sheri kirjeldused erinevate kulmukujude kohta – loe, mida ta sinu kulmude kohta räägib!

Mida paljastavad kulmud meie kohta? Feng shui ekspert Priya Sher usub, et ainuüksi inimest vaadates, on võimalik tema kohta kõik välja lugeda! Mis kulmudesse puutub, siis Priya sõnul peegeldavad kulmud meie südant, seksuaalset energiat, suhet oma partneriga, suhteid oma lähedastega ning võimekust, andekust ja iseloomu.

Allpool on välja toodud Priya Sheri kirjeldused erinevate kulmukujude kohta – loe, mida ta sinu kulmude kohta räägib!

1. Kaarjad kulmud – loominguline inimene.

2. Sirged kulmud – enesekindel ja otsekohene inimene. Sirgete kulmudega naine on sageli väga kõrgel tööpositsioonil või teel sinna.

3. Kolmnurksed kulmud – tundlik ja eraklik, tihtipeale põikpäine.

4. Paksud kulmud – see peegeldab kõrget seksuaalset energiat, tegu on kirgliku ja emotsionaalse inimesega.

5. Kitsad kulmud – naiselik ja õrna iseloomuga inimene.

6. Kõrged kulmud – kõrgete kulmudega inimesed on väga loomingulised, sageli kaotavad nad oma unistuste maailmas reaalsustaju. Rahaasjades ei ole sellised inimesed just kõige oskuslikumad.

7. Madalad kulmud – väga ettevaatlikud ja kalkuleerivad inimesed, kellel kulub otsuste tegemiseks väga kaua aega. 

8. Kui üks kulm on teisest kõrgemal – kui naise parem kulm on kõrgem kui vasak, siis on ta suhtes kontrolliv osapool. Kui aga mehe vasak kulm on kõrgem, siis on mees suhtes kontrolliv osapool.

Kulmu tekstuur – pehmed ja läikivad kulmud näitavad head seksuaalset energiat, tugevad ja kuivad kulmud näitavad aga kaduvat seksuaalset energiat. 

Mis juhtub, kui oma kulme kitkuda? Kas nii on võimalik midagi muuta? Priya kommentaar on selline: “Kui sa kitkud oma kulmud kitsamaks, vähendad sa sellega oma võimalusi kõrgepalgalist tööd leida. Kui sul on näiteks sirged kulmud ja üritad neid kitkumise abil pisut rohkem kaarjaks muuta, siis see muudab sind naiselikumaks. Kõige olulisem on see, et silmad ja kulmud oleksid nii-öelda proportsioonis – kui sul on suured silmad, siis peaksid ka sinu kulmud olema pigem volüümikad kui kitsad. Kui sinu kulmud ja silmad ei sobi visuaalselt kokku, mõjutab see ka sinu elu ja viib olukorra tasakaalust välja.