Mida on vaja selleks, et olla ilus ja terve?

Mida on vaja selleks, et olla ilus ja terve?

Selleks, et olla ilus ja terve, tuleb piisavalt liikuda ning jälgida oma söömisharjumusi ja vedelikutarbimist. Kuid mitte alati ei ole meil aega, julgust või vajalikku lähedaste toetust, et seda omal käel teostada.   

Selleks, et olla ilus ja terve, tuleb piisavalt liikuda ning jälgida oma söömisharjumusi ja vedelikutarbimist. Kuid mitte alati ei ole meil aega, julgust või vajalikku lähedaste toetust, et seda omal käel teostada. 

Ilusalongiketi Figura Line spetsialistide eesmärgiks on aidata igal naisel realiseerida oma unistus, parandades oma tervist ja füüsilist seisundit meeldivalt ning loomulikult: “Arvestades just Teie eesmärke ja soove, töötame me iga kliendiga individuaalselt ning sellepärast sisaldab ka meie pakett nii lümfi stimuleerimise massaaži, nõuandeid toitumisküsimustes kui ka edusammude jälgimist.”

Figura Line on ilusalongikett, mille kontseptsioon on välja töötatud just Baltikumi naistele mõeldes. Koostöös arstide ja dietoloogidega sündis unikaalne teenus, mis pakub tervist, saledamat vormi ja ilu, täites samas energia ja elutahtega. 

Figura Line’i kolm tervisliku salenemise printsiipi on järgmised:

· regulaarne massaaž lümfi stimuleerimise aparaadiga

· tervislik toitumine

· piisav päeva jooksul joodud vee hulk

Figura Line programm pakub Teile:

· keha puhastust

· kehamõõtude ja kaalu vähenemist

· naha paremat väljanägemist

· tervisliku toitumise konsultatsioone

· saavutatud tulemuste analüüsi

Lümfi tähendus

Lümfisüsteem on üks tähtsamaid ja keerulisemaid inimkeha süsteeme, mis põhimõtteliselt vastutab keha puhastamise eest.

Kuidas toimub keha puhastamine? 

Lümf (ld k lympha) on läbipaistev kehavedelik, mis voolab inimese lümfisüsteemis. Selles ei ole punaliblesid ega vereliistakuid, kuid on palju lümfotsüüte. Inimkeha sisaldab umbes 1–2 liitrit lümfivedelikku, mis on täis toksiine, jäätmeid, baktereid ja parasiite, mis satuvad meie organismi koos toidu, saastunud õhu ja muuga. Läbi lümfisoonte satub selline saastunud lümfivedelik lümfisõlmedesse, kus saastunud lümf filtreeritakse ning kus toimub mikroobide, viiruste ja muu kehasaaste hoiustamine. Puhastatud lümf suundub tagasi ringesse ja bakterid ning toksiinid eemaldatakse kehast mitmel moel, peamiselt uriini ja higinäärmete kaudu.

Aeglase lümfitsirkulatsiooni sümptomid

Kui lümf ringleb kehas aeglaselt, võivad esineda järgmised sümptomid: puudub eluenergia, püsib seletamatu väsimus, esineb unehäireid. Inimene ei ole nii aktiivne kui enne, isegi kolmandale korrusele kõndimine on suur koormus. Kõik see viitab immuunsüsteemi nõrgenemisele. Lümfiringe on häiritud ja kehakoed ei saa piisavalt vedelikku, mis toob endaga kaasa naha halvenenud väljanägemise. Silmade alla tekivad kotid, esile tulevad väikesed kortsud ja vistrikud ning muud naha pindmised probleemid. Tekib iga naise hirm – tselluliit.

Kuidas saavutada lümfi korralik tsirkulatsioon? 

Õige lümfiringe toimub ainult siis, kui ümber lümfisoonte toimub lihaste kontraktsioon. Selge see, et kui meie elus on vähe liikumist, lümfitsirkulatsioon aeglustub. Kõige levinumad lümfivedeliku voolu rikkujad on:

· vähene füüsiline aktiivsus

· ebakorrektne toitumine

· ebapiisav päeva jooksul joodud vee hulk

Selleks, et lümfisüsteem toimiks õigesti ja et kõik toksiinid, viirused ja bakterid väljuksid kehast kiiremini, tuleb palju liikuda, juua piisavas koguses vett ning õigesti toituda. Kahjuks jääb enamikel inimestel puudu korralikust füüsilisest treeningust. Isegi regulaarselt spordisaali külastades on raske hoida lümfi piisavas liikumises. Just selle jaoks on välja mõeldud lümfi stimuleerimise masin. See stabiliseerib tervist ja mõjub samaaegselt nii nahale kui lihastele ning muudab meie välimuse paremaks.

Protseduuri kirjeldus ja mõju

Figura Line’i protseduur ühendab endas lümfisüsteemi stimuleerimist ja võimalust saleneda massaaži abil.

Massaaži käigus kiireneb lümfiringe kümnekordselt. Massaaž mõjutab efektiivselt kogu lümfisüsteemi, parandab naha elastsust ja vasomotoorset (veresoonte laienemist ja ahenemist korraldav) funktsiooni, vähendab lümfi seiskumist ja kudede turset, parandab ainevahetust. Pärast massaaži suureneb gaaside ja mineraalsoolade eritumine organismist. Lümfivedeliku voolu stimuleerimise massaaž aitab vähendada kaalu ning kaotada sentimeetreid. Terve kuuri läbimisel on kliendi reaktsioon stressiolukordadele rahulikum ning kergem on ka lõõgastuda.

 Aga see pole veel kõik, mida lümfivedeliku voolu stimuleerimise massaaž suudab. Masina rullid puutuvad kokku naha pinnaga ning stimuleerivad välimisi lihaseid. Me saavutame saledama keha ja elastsema naha ning vähem esineb turseid ja tselluliiti. Kõik need protsessid toimuvad lümfivoolu stimuleerides ja samas ka keha puhastades.

Massaaži mõju tervisele:

 – parandab lümfi ja vere tsirkulatsiooni

 – parandab soolestiku tööd

 – parandab ainevahetust

 – parandab liigeste seisundit

 – vähendab turseid

 – vähendab raskustunnet jalgades

 – vähendab peavalu

 – vähendab nahahaiguste sümptomeid

 – toimib paljude haiguste ennetajana

 – rikastab kudesid toitainete ja hapnikuga

Massaaži mõju keha ja naha väljanägemisele:

 – vähendab talje, puusade, jalgade ja käte ümbermõõtu

 – vähendab kehakaalu

 – korrigeerib probleemseid piirkondi

 – vähendab tselluliiti

 – toimib piilinguna

 – parandab ja silub nahka

 – eemaldab naha sarvestunud kihti

 – vähendab kortse

 – annab näonahale ja kehale tervisliku jume

Massaaži mõju lihastele:

 – rikastab lihaseid toitainete ja hapnikuga

 – valmistab keha ette füüsiliseks koormuseks

 – kiirendab keha taastumisvõimet pärast füüsilist koormust 

 – suurendab või vähendab lihaste pinget

Massaaži mõju närvisüsteemile:

 – kerge massaaž mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt

 – tõhus massaaž omab stimuleerivat toimet

 – parandab naha tundlikkust

 – parandab närviimpulsi ülekannet

 – parandab und

PROTSEDUURI KIRJELDUS

Kõigepealt klient kaalutakse ja dokumenteeritakse tema erinevate kehaosade ümbermõõt. Kogu kuuri vältel jälgitakse järgmiste kehaosade muutusi: kõhu alumine ja ülemine osa, puusade, jalgade ja käte ümbermõõt.

Seejärel, kasutades spetsiaalset kehamonitori süsteemi, fikseeritakse järgmised näitajad: kehamassiindeks, keha rasva ja lihasmassi suhe, vistseraalse rasva ning kalorite hulk, mida vajab päevas just konkreetne keha. Need näitajad pannakse kirja juba esimesel visiidil, et oleks säilinud alguspunkt, millega klient meie juurde tuli. 

Me kinnitame, et naised, kes on läbinud meie juures põhikuuri ning külastavad pärast seda meid perioodiliselt ja hoiavad ennast vormis, ei lähe kunagi mõõtudes algtasemele tagasi!

Lümfi stimulatsiooni massaaži kestus on üks tund. Massaaži jooksul vahetatakse meie spetsialisti abiga kokku 18 poosi, hõlmates erinevaid keha piirkondi: jalatallad, sääred, reied, kõht, küljed, käed ja õlaosad.

Kogu protsessi vältel tuleb ka ise natuke liikuda, et kiirendada rasvade põletamisprotsessi veelgi. Protseduuri käigus on võimalik lülitada sisse või välja infrapunalamp, mis suurendab massaaži efekti kuni 70%. Infrapunakiired soojendavad keha, mis annab hea füüsilise ja vaimse olemise. Kiired tungivad sügavale naha kihi alla ning aitavad:

 · aktiveerida lümfiringet ja ainevahetust

· väljutada kehast toksiine ja muid võõraineid

· aktiveerida organismi kaitsemehhanisme

· tugevdada immuunsüsteemi

· soojendada lihaseid

· ennetada tselluliidi teket

 

Budaari veebilehel toimunud Figura Line’i mängu võitnud Sirlika Kampus sai kingituseks 12 korra salongikülastuse. 

Sirlika Kampus:

Nüüdseks olen käinud Figura Line’is juba seitse korda. Käin kolm korda nädalas ehk siis tahaks selle kuuri läbi teha suhteliselt intensiivselt. Esimesel korral toimus põhjalik mõõtmine ja kaalumine. Kuuendal korral oli kordusmõõtmine, mis üllatas mind väga positiivselt. Mõõdud olid igalt poolt vähenenud, kaal ka pisut langenud, ehkki ma otseselt ei tunne vajadust kaalu langetada. Ja ma ei ole sealjuures mitte midagi muutnud ei toitumises ega treeningutes, söön enamjaolt tervislikult kogu aeg ja trenni teen 3–4 korda nädalas. Ainus, mis võib-olla on muutunud, on see, et keha nõuab rohkem vedelikku ja ma tõesti joon rohkem, kuigi olen ka siiani kogu aeg teadlik veejooja olnud. 

Minu eesmärk on pigem saavutada parem toonus kogu kehal. Kuna mu töö on väga istuv, pakuti mulle alates kuuendast korrast, et ehk soovin rohkem keskenduda konkreetsemalt mingile piirkonnale. Valisin kõhklemata tuharad ja reied ning seda just istuva töö pärast. See programm on juba palju intensiivsem ja keskendubki rohkem alakehale, kuid tähelepanuta ei jää siiski ka kõik ülejäänud piirkonnad, lihtsalt need saavad nüüd väiksema koormuse. Kogu protseduur kestab tund aega. Igal juhul olen mina küll väga positiivselt meelestatud ja ootan juba järgmist mõõtmist. Minu poolt on protseduurile ainult positiivsed soovitused! Kindlasti ei saa mainimata jätta ka sealseid väga sõbralikke ja toredaid teenindajaid.

 

Figura Line stuudio Tallinnas:

Pärnu mnt 10

tel 5333 2319

info@figura-line.ee