Mida sel suvel kanda? Suur suvemoeülevaade maailma moelavadelt

Mida sel suvel kanda? Suur suvemoeülevaade maailma moelavadelt

Päev enne ametlikku suve algust on paslik üle vaadata millised trendituuled seekordsed suvemoes puhuvad. Sinu ees on suur trendigalerii otse maailma suurmatelt moelavadelt!  

Päev enne ametlikku suve algust on paslik üle vaadata millised trendituuled seekordsed suvemoes puhuvad. Sinu ees on suur trendigalerii otse maailma suurmatelt moelavadelt!


Spice Girlsi topid

Kropitud topid on tulnud pika maa üheksakümnendatest, mil maailmamoodi valitsesid Spice Girlsid. Nüüd on trend kasvanud täiskasvanulikumaks ja mugavamaks. Kõhtu paljastavaid pluusikesi saad kanda näiteks üle põlve ulatuva seelikuga ning valides kvaliteetsemaid kangaid. Ära peida oma treenitud kõhtu!

Disainerid: BCBG, Christian Siriano, Diane von Furstenberg

Lillemaania

Suvemood ja lilleprindid käivad kokku nagu päike ja meri. Moelavadel võis näha kõiksugu lilli, alustades koduaia romantilistest roosidest ja lõpetades kirevate troopikataimedega. Sel hooajal trügivad lillemustrite kõrvale ka rikkalikud tikandid, mis muudavad üldmulje veel romantilisemaks ja naiselikumaks. Kui armas on see roheline Oscar de la Renta kleit!

Disainerid: Just Cavalli, Elie Saab, Oscar de la Renta

 

Sa paistad ju läbi! 

Pariisitarid teavad, et elegantne on jätta midagi kujutlusvõimele ning sel hooajal on kindla peale minek siin-seal kasutatud läbipaistev kangas. Minimalistlikult jumalik valik on valge ja läbipaistva kanga kooslus, nii nagu seda esitles Calvin Klein.

Disainerid: Calvin Klein, Lacoste, Nina Ricci

 

Sportlik mood 

Naised, kes hoiavad sportides meele erksa ja keha trimmis, saavad sel hooajal väljateenitud tähelepanu. Atleetlikkus vallutas moelavad üle maailma ning tõi endaga kaasa punased, valged ja sinised toonid. 

Disainerid: John Galliano, Marc Jacobs, Tommy Hilfiger

 

Täpid siin, täpid seal

Naiselik ja peen 50ndate elegants naasis selle suve trendinimekirja. Dolce&Gabbana kasutas täppe musta-valge tonaalsusega, samas kui Moschino erilisel juubelishow’l eelistati retrohõngulist punase-musta kombinatsiooni.

Disainerid: Burberry Prorsum, Dolce&Gabbana, Moschino

 

Hoogsad püksid

Ultrašikid, hoogsad laialõikelised pikad püksid on paljude fashionista’de soovinimekirjas. NB! See trend ei ole ainult pikajalgsetele modellidele: leia püksid, millel on kõrge värvel ja mitte liiga lai sääreosa – see lõige muudab ka lühema tüdruku visuaalselt pikemaks. 

Disainerid: BCBG Max Axria, Daks, Ralph Lauren

 

Teepidude seelik

Midiseelikust järgmine samm on seelik, mille pikkus jääb täpselt midi- ja maksiseeliku vahepeale. Selle suve naiselikem rõivaese, mille pikkus leiutati algselt eelmise sajandi alguse teeõhtuteks, peaks leidma kindlasti koha sinu riidekapis. Kanna moodsat teeõhtu-seelikut lühikese topiga, mis laseb sind visuaalselt pikemana paista.

Disainerid: Fashion Proenza Schouler, Oscar de la Renta

 

Veel rohkem narmaid!

Selle trendi eest võlgneme tänu ei kellelegi muule kui Elvis Presleyle isiklikult. Tänu temale said nahast narmad populaarseks 60ndatel ja külastavad meid nüüd jälle 2014. aasta suvel. Ise otsustad, kas lähed ameerikalikku teed ning ammutad inspiratsiooni Altuzarralt või vastupidi – leiad harmoonilise koosluse narmaste ja naiselikkuse vahel, nagu tegi seda Rodarte.

Disainerid: Altuzarra, Erdem, Rodarte

 

Kuhja kaela!

Juba paar hooaega võidutsenud hiiglaslikud kaelaketid ja üleelusuurused pärlid ei tohiks sinu ehtelaekast puududa ka sel hooajal.

Disainerid: Chanel, Dsquared², Dsquared² 1

 

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar suvi 2014