Mida soovitab Karolin Kuusik suvel mitte kanda?

Mida soovitab Karolin Kuusik suvel mitte kanda?

Eesti esistilisti ja andeka moedisaineri Karolin Kuusiku suvi möödub juba teist aastat järjest puhkuse lainel. Karolini sõnul armastab ta siinset suve kogu südamest ja ei raatsiks seda mitte mingil juhul nautlemata mööda lasta. Tööotsad, mida naine vahelduse mõttes teeb, on õnnelikul kombel teda samuti just looduse kõige ilusaimatesse paikadesse viinud, seega Karolini vastus küsimusele, kuidas suvi on möödunud, kõlab: “Suurepäraselt!”. Buduaar kasutas juhust ja uuris Karolinilt veidikene tema suviste stiilieelistuste, lemmiktrendide ja ka muusikafestivalide  kohta. 

Eesti esistilisti ja andeka moedisaineri Karolin Kuusiku suvi möödub juba teist aastat järjest puhkuse lainel. Karolini sõnul armastab ta siinset suve kogu südamest ja ei raatsiks seda mitte mingil juhul nautlemata mööda lasta. Tööotsad, mida naine vahelduse mõttes teeb, on õnnelikul kombel teda samuti just looduse kõige ilusaimatesse paikadesse viinud, seega Karolini vastus küsimusele, kuidas suvi on möödunud, kõlab: “Suurepäraselt!”. Buduaar kasutas juhust ja uuris Karolinilt veidikene tema suviste stiilieelistuste, lemmiktrendide ja ka muusikafestivalide  kohta. 

 

 

1. Mis inspireerib sinu suvestiili? 

Eelkõige mugavus ja ilmast lähtumine. Siinse muutuva ilma pärast tuleb endaga alati kaasas hoida paar kihti ekstra riideid. Eriti praktilised on suured rätikud, mida saab siduda sääskede kaitseks seelikuks, külma puhul kaela ja tuule puhul õlgadele ning seljale.

 

2. Milliseid toone armastad suvel kanda? 

Mulle meeldivad “pestud” pooltoonid. Midagi väga erksat ei ole suvel juba ammu kandnud. Oliivirohelised, tumesinised, heledad hallikassinised, liivakarva ja beebiroosad toonid.

 

3. Kui palju kajastuvad sinu riietumises viimase hooaja moetrendid?

Mingil määral kindlasti kajastuvad – kuid teen vahet. Võtan osad trendid omaks, teised jäävad kellegi teise pärusmaaks. Viimastest trendidest armastan midi seelikupikkus ja sportlikke jalanõusid.

 

4. Selle suve stiilseimad päikeseprillid?

Kui päikeseprillid sobivad näokujuga, siis mõjuvadki need stiilselt. Hetkel on meid tabanud tõeline retrolaine – see tekitab tunde, et oled vanaaegseid prille kandes nagu klassikaline filmistaar.

 

5. Pigem kleit või seelik?

Minu arvates vahet ei ole. Mõlemas leeris on imeilusaid eksemplare. Seelikuga on ehk rohkem kombineerimisvõimalusi sügise ja talve poole. Ja pikka kummiga seelikut saab vajadusel selle kaenla alla tõmmates ajutiselt ka kleidina kanda. Kuid ilus kleit saab alati kõige rohkem komplimente ja on riidekapi kroon.

6. Suvi on festivalide aeg, milline on see festival, kuhu kogunevad stiilseimad inimesed?

Hästi palju vaatamist oleks USA-s toimuval Afro Punk festivalil, kuhu koguneb kirju ja kaunis seltskond. Eestis? Äkki Schilling?

 

7. Kui sul oleks võimalik kaotada moepildist üks trend, siis milline see oleks ? 

Need kohmakad paksud sandaalid, mis teevad naiste jalad mitu numbrit suuremaks.

 

8. Mõni soovitus Eesti naisele selleks suveks

Kandke suvel võimalikult looduslikke materjale – palju vähem higistamist ja temperatuuri pärast muretsemist! Ning lubage jalgadel kontsadest puhata – igal võimalikult hetkel tasub paljajalu ringi lasta. See annab nii palju energiat!

 

Liisa Tupits