MIDA SOOVITAVAD VICTORIA’S SECRETI pesuinglid teha selleks, et olla ilus?

MIDA SOOVITAVAD VICTORIA’S SECRETI pesuinglid teha selleks, et olla ilus?

Victorias Secreti pesuinglid näevad suurepärased välja nii lavalaudadel kõndides kui ka täiesti tavalisel päeval ja seda grammigi meiki kandmata. Millised on modellide sõnul nende suurimad ilunipid, millele särav jume ja kaunis figuur ühe suure tänu võlgneb? 

Victoria’s Secreti pesuinglid näevad suurepärased välja nii lavalaudadel kõndides kui ka täiesti tavalisel päeval ja seda grammigi meiki kandmata. Millised on modellide sõnul nende suurimad ilunipid, millele särav jume ja kaunis figuur ühe suure tänu võlgnevad? 

Adriana Lima joob päevas vähemalt ühe pudeli kookosvett. Naise sõnul annab see talle särava ja terve naha ning kauni jume. 

Alessandra Ambrosio hoiab oma naha kaunina järjepideva niisutuse, nii kreemide kui ka seerumite abil. Kortsude ennetamiseks kasutab ta alati ka SPF-kreeme. Modell sõnab, et miski muu peale niisutuse ning vee joomise ei hoia nahka nii kaunina. Kusjuures kookosvesi on ka Alessandra üheks suureks lemmikuks. 

Jasmine Tookes jagab maailmaga oma kõige suuremat ilusaladust, milleks on õhtuti enne magamaminekut näole jääkuubikute asetamine. Seda rutiini on Jasmine harrastanud juba teismeeast saati ning mõju pidi olema väga tõhus. Täpsemalt näeb see rutiin välja selliselt, et võtad jääkuubiku ning libistad sellega mööda oma nägu, kuni ta sulab. 

Candice Swanepoel kasutab üksnes naturaalseid tooteid, kuna ta omab väga tundikku nahatüüpi. Tema sõnul on vähem kindlasti rohkem. Oma keha niisutab modell kookosõliga ning nägu hooldab teepuuõli ning rohelise tee näopuhastusveega. 

Joan Smalls rõhutab niisutamist ja füüsilist treeningut, millele ta iga päev vähemalt 30 minutit oma ajast pühendab. 

Allikas: elle.com