MILANO FASHION WEEK’I AMETLIK SOENGUPARTNER NYCE demonstreeris kaunist soengumoodi

Milano Fashion Weeki ametlik soengupartner NYCE demonstreeris Tallinnas Kultuurikatla Terrassisaalis kaunist soengumoodi kahepäevase koolituse raames.  

Duglas Educationi korraldataval koolitus- ja galaüritusel oli Eestis esmaesitlusel NYCE BiorganiCare professionaalne juusehooldussari ning tutvustati ka NYCE 2018. aasta sügistalvist “Tribute Trend Collection” kollektsiooni, mis sel korral teeb kummarduse moedisainer Anna Suile. Sündmusel esinesid NYCE peakoolitajad Daniel Manzini ja Marco Pisani Itaaliast. “NYCE Around the World” projekti raames Eestisse jõudnud koolitus- ja galaüritus pakkus ainulaadset võimalust õppida juuksehooldusvaldkonna tõelistelt superstaaridelt. Tugevalt moemaailmast mõjutatud NYCE on oma eesmärgiks seadnud trendikate lahenduste loomise, keskkonna ja kvaliteedi arvelt järelandmisi tegemata. NYCE parabeenide- ja silikoonivabad tooted on kantud lihtsast juhtmõttest – loodus loob efektiivsed koostisosad, tehnoloogia muudab nad tõhusaks. Uusim tõestus on BiorganiCare sari, kus kasutatakse puhtast loodusest pärit taimekomponente.

NYCE “Tribute Trend Collection” on aga loodud austusavaldusena neile, kes oma tööga järjepidevalt teisi inspireerivad ja innustavad. 2018. aasta kollektsiooni kangelannaks on Ameerika disainer Anna Sui, kes täpselt nagu NYCE põimib uusi läänelikke tehnoloogiad iidsete idamaiste traditsioonidega.  “Tribute Trend Collection” tõi lavale värvide eri varjundid ja retrohõngu, laenates ühteaegu ideid nii 60ndatest kui ka androgüünsetelt moeikoonidelt.