Millised lõhnad võrgutavad mehi?

Millised lõhnad võrgutavad mehi?

See, kuidas teised inimesed meid tajuvad, sõltub paljudest teguritest. Luua pilti inimesest ei aita mitte ainult tema välimus, riided ja iseloom, vaid ka lõhn. Koos riietuse, soengu ja meigiga moodustab lõhn osa naise terviklikust stiilist. Õige parfüümi kandmine aitab sul saavutada oma eesmärke, eriti meeste osas.

See, kuidas teised inimesed meid tajuvad, sõltub paljudest teguritest. Luua pilti inimesest ei aita mitte ainult tema välimus, riided ja iseloom, vaid ka lõhn. Koos riietuse, soengu ja meigiga moodustab lõhn osa naise terviklikust stiilist. Õige parfüümi kandmine aitab sul saavutada oma eesmärke, eriti meeste osas.

„Parfüüm on nähtamatu, kuid unustamatu, kordumatu moodne aksessuaar. Ta teatab naise ilmumisest ja jääb teda meelde tuletama ka siis, kui ta on lahkunud,“ seletas võrratu Coco Chanel. Parfüüm võib mehele oma õrnemast soost kandja kohta kindlasti üht-teist öelda – Christian Dior arvas, et lõhnaõli räägib naisest rohkem kui ta käekiri. ILUDUS.ee parfüümide e-pood uuris, millised naiste lõhnad aitavad võrgutada mehi.

 

Aroomi ligitõmbav jõud

Lõhnad on aidanud naistel mehi meelitada juba iidsest ajast saati. Naise loomulikus lõhnas sisalduvad feromoonid ehk seksuaalaistinguid edasi kandvad bioaktiivsed ained, mis mõjutavad paarilise valikut. Küsitluste järgi usub 89% meestest, et aroom võib suurendada naise atraktiivsust. Uurijad on leidnud, et meeldivad lõhnad stimuleerivad aju osa, mis on otseselt seotud seksuaalse ihaga. Seega, targalt valitud parfüüm on kindlaks abiliseks mehe võlumisel.

Lõhnad, mis erutavad

Vanill – looduslik afrodisiaakum, mis omab positiivset mõju libiidole ja potentsile. Vanilli lõhn aitab vabaneda stressist ja luua sensuaalne meeleolu, pakkudes mehele soojuse, turvalisuse ja heaolu tunnet. 

Proovi: Carolina Herrera 212 VIP, Dolce & Gabbana The One

Värskuse lõhn – meestele meeldivad ka kerged ja õrnad parfüümid. Sellised lõhnad köidavad nende meeli ja loovad meelepilti õrnast, kuid mängulisest naisest, keda kaitsta ja kelle eest hoolitseda. 

Proovi: Christian Dior J’Adore, Dolce & Gabbana Light Blue

Apelsin – uuringute järgi on üheks kõigest erutavamatest lõhnadest just apelsini lõhn. Ta on värske, piisavalt magus ja nagu tuleb välja, absoluutselt ahvatlev.

Proovi: Boss Orange, Givenchy Play

Punane greip – kuigi võrreldes apelsini lõhnaga ei leia mehed greibi lõhna sensuaalsena, väidavad uurijad, et naised, kes kasutavad greibilõhnalisi parfüüme, jätavad tegelikust noorema mulje. Kui soovid tunduda nooruslikult värskena, leia endale parfüüm, mis sisaldab greibi lõhnanoote.

Proovi: Chanel Chance Eau Tendre, Moschino I Love Love

Maikelluke – uuringutest tuleb välja, et ka maikellukese lõhn mõjutab meestele erutavalt. Selle valge lillekese aroom on hõrk ja armas, kuid võrreldes teiste lilleliste lõhnadega ei ole ta pealetükkiv. Maikellukese lõhn sobib suurepäraselt, kui soovid näidata oma romantilist ja naiselikku poolt.

Proovi: Calvin Klein Eternety, Estée Lauder Pleasures 

Muskus ja sandlipuu – muskuse aroom toimib tugeva afrodisiaakumina ja sarnaneb oma iseloomult naise keha naturaalse lõhnaga. Muskus ja sandlipuu aitavad ka naise feromoone esile tuua. Mõlemal on mõnusalt sensuaalne, romantiline ja soojendav aroom, mida mehed peavad väga seksikaks. 

Proovi: Calvin Klein Secret Obsession, Versace Crystal Noir.

 

 

Kuidas vältida ebasobivat lõhna?

• Ära kasuta liiga lillelisi või imalmagusaid parfüüme – need meestele ei meeldi. Kui sa ei saa lillelistest lõhnadest loobuda, proovi selliseid parfüüme nagu Lolita Lempicka Si Lolita või Marc Jacobs Daisy. 

Ära lõhna magustoidu järele – kuigi šokolaadi-, kommi- või nätsulõhnalised parfüümid võivad sulle tunduda armsad, ei jaga mehed sinu arvamust.

Ära lõhna nagu tema vanaema – teravad, tugevalt lillelised, liiga roosilised või beebi-puudri lõhnalised parfüümid meenutavad meestele eakamaid naisi.

Ära sega mitu lõhna kokku – kui sul on lõhnastatud dušigeel, ihukreem ja deodorant, mõtle hoolikalt, kuidas nad sinu parfüümiga kokku sobivad. Pigem kasuta lõhnatuid kehahooldusvahendeid või vali tooteid samast parfüümisarjast – see aitab lõhnal ka kauem peal püsida. (Vt. Chloe L’Eau de Chloe komplekti tualettvee, ihupiima ja dušigeeliga ILUDUS.ee-s)

Ära end üle lõhnasta – vähem on rohkem. Piserda parfüümi kohtadele, kus tunned pulssi – näiteks randmetele, kõrvade taga, küünarnuki sisekülgedele, meelekohtadele või põlveõnnaldesse. Võid parfüümi ka õhku pihustada ja seista paar sekundit aroomi pilves. Pea meeles, et kui sina oma lõhna enam ei tunne, ei tähenda see, et lõhn ära kadus – sinu nina lihtsalt harjub lõhnaga kiiresti ära. Ülelõhnastatud ei ole kunagi atraktiivne.  

Kust on kõige kasulikum parfüüme osta?

Ahvatlevaid parfüüme, mis ajavad meeste meeled segi, saab soodsalt tellida ILUDUS.ee e-poest. ILUDUS.ee parfüümide e-pood pakub suurepärast valikut lõhnu Eesti madalaimate hindadega, tagades kiire tarne ning toodete 100% autentsuse. Kes ei jõua paki saabumist ära oodata, saab oma parfüümile järele minna Iludus.ee esinduspoodi Tallinnas (Fr. R. Kreutzwaldi 4) – nii saab internetist tellitud kauba samal päeval tasuta kätte. Lisainfo saamiseks võib helistada klienditeeninduse numbrile 6240 150 või 555 66 227.

 

Buduaar.ee