MILLISED ON Liis Lemsalu ilulemmikud?

MILLISED ON Liis Lemsalu ilulemmikud?

„Minu üheks ilurituaaliks on värskes õhus viibimine, metsas või mere ääres jalutamine,” ütleb Liis Lemsalu (23) – naine, kelle ilu peitub tegelikult hoopis lihtsuses.

Minu üheks ilurituaaliks on värskes õhus viibimine, metsas või mere ääres jalutamine,” ütleb Liis Lemsalu (23) – naine, kelle ilu peitub tegelikult hoopis lihtsuses.

Minu ilu saladus: Usun, et üheks väga tähtsaks komponendiks on hea uni. Lisaks ei saa unustada ka vedeliku tarbimist. Mina üritan iga päev juua piisavas koguses kas vett või siis rohelist teed.

Parim ilunõuanne, mis mulle antud: Kasuta alati päikesekreemi ja kanna seda nii näole, kätele kui ka dekolteele. Ma olen suur soojuse armastaja, seega naudin päikest suure heameelega, kuid üritan seda siiski mõõdukuse piires teha. Mul on väga hele ja tundlik nahk, mis vajab üsna palju hoolitsust ja kaitset.

Ilutooted, milleta ma hakkama ei saa: Kookosõli, Botanic Garden Face Cleansing Composition, Glo Minerals erinevad huulepulgad ja Glo Minerals peitekreem.

Igapäevased ilurituaalid: Mul pole erilisi ilurutiine, samuti ei leia minu vannitoast virnade kaupa potsikuid. Ma olen üsna tundliku nahaga ja pean väga jälgima, mida peale määrin. Üritan iga päev nahka korralikult niisutada ja vahel jõuan ka näomaskideni. Väga meeldib kasutada ka mett näomaskina. Üheks rituaaliks on kindlasti värskes õhus viibimine, näiteks metsas või mere ääres jalutamine.

Ilutabu: Ma ei kitkuks kunagi oma kulme ultrapeenikeseks. Oli aeg, mil avastasin, et kulme saab ja lausa peab kitkuma ja läksin ikka täiega hoogu, jättes endale ainult karvarea ning see oli päris kole. Nii ei tohi teha!

Minu juuksehooldusnipid: Vahel teen kookosõlimaski. Masseerin õli enne magamaminekut juustesse, jätan ööseks pähe ning hommikul pesen juuksed puhtaks. Tulemus on väga tõhus ja mõnus, jättes juuksed väga läikivaks.

Ilu on: See, kui inimene särab ja paneb nii ka enda ümber olevad inimesed sädelema.

Minu hea vormi saladus: Kõnnin palju jalgsi, tegelen veidi ka joogaga. Kõige tähtsamaks peangi liikumist, vahet pole, mis see siis ka ei ole. Kindlasti mängib ka toit väga suurt rolli. Eelistan alati puhtaid tooraineid ja värskeid maitseid. Pean oma kehaga tundma, et see, mida söön, reaalselt annab energiat, mitte ei röövi seda ega väsita mind. Ma saa ei lubada omale sellist suhtumist, et ma söön valesti, jään haigeks ega saagi nautida täisväärtuslikku elu.

Minu signatuurparfüüm: Midagi Keiko Mecherilt.

Kauneim kompliment: Sa oled kui vaatamisväärsus.

Isetehtud ilulemmik: Mahlapressiga tehtud kodused mahlad on minu lemmikud. Kokku võib keerata absoluutselt kõike, mis pähe tuleb. Minu praeguse aja suureks lemmikuks on saanud kaks porgandit, üks apelsin ja terve sidrun!

Naljakas ilulugu: Meenub üks pildistamise seik, kus mulle tehti meiki umbkaudu 2,5 tundi, kahjuks ei olnud aga lõpptulemus siiski „päris see” ning ma pidin lõpuks ikka oma käed ka külge panema ning loodut korrigeerima.

Igapäevane meik: Vabal ajal üritan nii palju kui võimalik ilma meigita käia. Peitekreemiga katan vaid kõige vajalikumad kohad ning modelleerin ka kulmud. 

Minu iluiidol: Mul puudub üks kindel iluiidol. Küll aga on palju kauneid naisterahvaid, kelle ilu jääb mulle juba kaugelt silma – üheks on näiteks minu ema ja ka näitlejatar Amber Heard.

Üksikule saarele võtaksin kaasa selle ilutoote: Päikesekreemi!

 

Tekst: Triin Tisler

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar, suvi 2016