Reklaam sulgub sekundi pärast

MILLISEID EHTETRENDE VÕIME OODATA sel kevadel?

Peatselt on käes märtsikuu ning kuigi hetkel kimbutavad meid veel kurjad külmad, tähendab linnukuu algus vaid üht- kevad on kohe kohe ukse ees! Koos kevadega saabuvad ka uued tuuled moemaailmas. Milliseid aksessuaarid on moes sel kevadel? 

Peatselt on käes märtsikuu ning kuigi hetkel kimbutavad meid veel kurjad külmad, tähendab linnukuu algus vaid üht - kevad on kohe-kohe ukse ees! Koos kevadega saabuvad ka uued tuuled moemaailmas. Millised aksessuaarid on moes sel kevadel? 

Külluslikkus, geomeetrilised vormid ja tugevad värvid, palju bling'i ning sära on märksõnadeks, mis iseloomustavad eesootavaid ehtemaailma trende. Kokkuvõtlikult võiks öelda, et mida rohkem, seda uhkem. Kõik või mitte midagi. Kui otsustad ehteid kanda, siis ära jää tagasihoidlikuks, vaid ole julge ja miksi vahelduseks erinevaid stiile. Kandes näiteks sportlikku riietust, võid vabalt sinna juurde lisada pisut glamuuri - dressipluus ja suured sätendavad kõrvarõngad. Miks mitte? Kui kaks tundub liiga palju, on trendikas kanda samuti vaid üht. Moes on ka boheemlaslik hipistiil ja mustlaslik massiivsus. Kevade saabudes kehastu kellekski, kes püüab pilku ja küllastab tänavapilti! 

Kõrvarõngad, H&M, 14,99 €
Kõrvarõngad, Kaia Saarna, 220 €
Kaelaehe, New Vintage By Kriss, 275 €
Kõrvarõngad, H&M, 12,99 €
Kõrvarõngad, yoox.com, 24 €
Kõrvarõngad, Aldo, aldoshoes.com, 25 €